Рубрики
МЕНЮ
Хмільовська Інна
В Україну можуть приїжджати іноземці з підтвердженням не тільки повного курсу вакцинації, а й навіть після першого щеплення. Так, відповідне рішення прийняли на засіданні уряду в середу, 18 серпня.
Україна дозволила в'їзд. Фото з відкритих джерел
Згідно зі змінами для перетину кордону України іноземцям та особам без громадянства потрібен негативний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген або документ, що підтверджує вакцинацію.
Перелік вакцин, які ВООЗ схвалила для перетину кордону України:
— Comirnaty (BNT162b2) виробництва Pfizer-BioNTech, зареєстрована в Україні під назвою "Комірнаті";
- AstraZeneca / Oxford (AZD1222), зареєстрована в Україні під назвою "АстраЗенека";
- Covishield (ChAdOx1_nCoV-19) — виробник Serum Institute of India, зареєстрована в Україні як "Ковішелд";
— CoronaVac фірми Sinovac Biotech, відома в Україні під назвою "Коронавак";
— Janssen, або Johnson & Johnson (Ad26.COV2.S, JNJ-78436735);
— mRNA-1273 виробництва Moderna;
— BBIBP-CorV виробництва Sinopharm.
Нещодавно портал "Коментарі" писав, що в Україні відправили нову партію вакцини від коронавірусу. Рішенням уряду Литви іноземним державам було відправлено 220 тисяч доз вакцини AstraZeneca (Vaxzevria). Серед них Україна і Вірменія.
Нагадаємо, що тільки вакцинація є дієвим способом вберегтися від тяжкого перебігу COVID-19 або можливої смерті. У зв'язку з цим міністр охорони здоров'я країни Віктор Ляшко заявив, що населенню країни хочуть забезпечити постійний доступ до вакцин навіть на вихідних або у святкові дні.
Раніше портал "Коментарі" писав, що вакцина проти коронавірусного захворювання CoronaVac, вироблена китайською компанією Sinovac Biotech, володіє побічними ефектами, а саме може викликати тимчасовий параліч лицьового нерва (параліч Белла).
Новини