Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
У вогні війни та контрнаступі на позиції окупаційних військ Україна, що набирає сили, прощається з літом і стоїть на порозі осені. Експерти поділилися з виданням "Коментарі" своїми очікуваннями від осені-2023 у ракурсі російсько-української війни.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Голова Всеукраїнського громадського руху "Сила права", народний депутат Верховної Ради трьох скликань (з п'ятого по сьоме) колишній заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Андрій Сенченко вважає, що восени в тій же канві, з не меншою інтенсивністю діятиме президент Зеленський щодо наших західних партнерів. І це правильна лінія поведінки, впевнений експерт.
На жаль, констатує він, від такої політики відкритості є й вимушений негативний ефект. Багато чого, про що варто було б промовчати (у тому числі щодо постачання озброєнь), щоб не дати РФ підготуватися до заходів у відповідь, стає загальнодоступним.
Відповідно, акцентує Андрій Сенченко, те, що наша влада публічно формулює свої стратегії, думки, переговорні позиції – це звернення не так до західних політиків, як до громадян цих країн, яким їхні політики різнобарвно розповідали про загальнолюдські цінності. Це ставить уже самих політиків у незручне становище, зазначає експерт. Вимушуючи діяти активніше – і позитивно для нас.
Політолог, політексперт, кандидат політичних наук Денис Гороховський розмірковує так:
Це тонке місце, в яке обов'язково битиме ворог, попереджає експерт. За його словами, загальна втома населення від війни помножена на нові ракетні обстріли, нові віялові відключення і, можливо, блекаути – все це пересічним громадянам буде й так складно винести. А ворожа пропаганда, безумовно, активно працюватиме з цією групою емоцій.
Читайте також на порталі "Коментарі" — як потрібно підготуватися до зими, щоб не залишитись без світла та тепла – головні ризики.
Новини