Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Ще кілька років тому офіси з затишними кухнями, заняттями з медитації та політикою доброзичливості здавалися новою нормою. Але нині ситуація змінюється і новий тренд задає корпоративна Америка, яка повертається до старих підходів: жорсткий контроль, ультиматуми й безкомпромісні вимоги до результатів
Злий директор. Фото: Pexels
Економічна нестабільність, повернення працівників у офіси та зростання конкуренції змушують керівників діяти рішучіше. Майже 40% топ-менеджерів у США вже заявили, що планують посилити вимоги до співробітників і скоротити можливість віддаленої роботи.
На цей настрій впливають і медійні образи так званих "альфа-керівників". Ілон Маск відкрито заохочує 80-годинний робочий тиждень. Крім того, президент США Дональд Трамп заохочує таке керування. Економіст Інституту дослідження зайнятості WE Upjohn Аарон Соджорнер вважає, що їхній підхід до управління — це ставка на силу й безжальність у досягненні результатів.
Ще нещодавно трендом були гнучкість, турбота про баланс роботи й особистого життя, інклюзивність. Сьогодні ці пріоритети поступаються місцем жорсткій офісній дисципліні та довгим робочим дням. Деякі керівники публічно висловлюють підозру щодо продуктивності працівників на "дистанційці", натякаючи, що ті можуть займатися сторонніми справами або навіть працювати на кількох роботах одночасно.
Повернення ери "злих" босів можна бачити на прикладі співзасновника Google Сергія Бріна, який нещодавно назвав 60-годинний робочий тиждень "солодкою точкою продуктивності".
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про 10 помилок керівників у роботі з командою.
Також "Коментарі" писали про синдром неділі, який відчувається перед початком робочого тижня.
Новини