Головна Новини Суспільство Війна з Росією За яким принципом союзники надають чи не надають Україні озброєння
commentss НОВИНИ Всі новини

За яким принципом союзники надають чи не надають Україні озброєння

Потреби України в озброєнні союзники розглядають відповідно до невідкладності

9 березня 2023, 15:21
Поділіться публікацією:

У допомозі Україні всі країни-партнери спираються насамперед на ресурси, які є у них в наявності та нагальності такої допомоги. Таку думку в Телеефірі висловив головний редактор Defense Express Олег Катков. Він заявив, що за таким принципом, зокрема, розглядається постачання ЗСУ танків, боєприпасів і винищувачів.

За яким принципом союзники надають чи не надають Україні озброєння

Особливості постачання озброєння Україні

“Є певні ресурси в країнах, які допомагають Україні, вони не безмежні. Вони в будь-якому разі спираються на те, що в них є. А те, що є, є наслідком так званого відомого летаргічного сну колективної безпеки, коли скорочувалися оборонні бюджети, продавалося озброєння або списувалися. Є певні аспекти, які вже відомі. Наприклад, що в тій же Німеччині боєприпасів на активні бойові дії — лише на кілька діб. У Франції витрачається за весь рік на навчання боєприпасів стільки, скільки в реальних бойових діях під час війни, наприклад, зараз Україна витрачає за кілька діб”, — сказав Катков.

Він підкреслив, що у Німеччині є всього близько 250 танків Leopard, при цьому Україна, згідно з усіма зробленими заявами, повинна отримати 80 – 100 машин, тобто майже половину того, що має Бундесвер. При цьому передача відбувається в досить короткі строки, бо вже за місяць-півтора Україна отримає першу бригаду з танками Leopard-2.

“Тому зараз така сама ситуація з винищувачами. Тобто, наприклад, у США, у Пентагоні була доповідь під час засідання Конгресу, і там прямо заявили про те, що винищувачі не входять до топ-3 потреб України зараз, тому що є нагальні потреби, які необхідно закривати. Водночас ніхто не виключає, що Україні потрібні винищувачі, але водночас вони знову не потраплять у топ-3. Тобто в будь-якому разі будь-яка потреба розглядається за невідкладністю”, — сказав Катков.

"Коментарі" також писали про те, що оборона Бахмута Донецької області допомагає українській армії отримати неоціненний час, щоб, по-перше, краще підготувати резерви, а по-друге, краще продумати всі тонкощі майбутніх наступальних операцій.

Як повідомляв портал "Коментарі", міністр оборони Словаччини Ярослав Надь говорить, що настав час прийняти рішення для посилання літаків до України.

Читайте також на порталі "Коментарі" — що дав Кремлю черговий ракетний обстріл України – чи є ще способи зупинити це божевілля.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини