Головна Новини Суспільство Війна з Росією Війна літаків: Що залишилося в Росії з авіації
commentss НОВИНИ Всі новини

Війна літаків: Що залишилося в Росії з авіації

Обидві сторони: Україна та Росія втрачають силу-силенну техніки та боєприпасів

16 лютого 2023, 15:50 comments1621
Поділіться публікацією:

Значна інтенсивність боїв передбачає використання величезної кількості боєприпасів. Про це заявив експерт Центру оборонних стратегій, капітан 1-го рангу запасу ВМС України Андрій Риженко в Телеефірі, пишуть "Коментарі". Партнери, своєю чергою, постачають Києву боєприпаси як для радянських, так і для західних систем.

Війна літаків: Що залишилося в Росії з авіації

Що залишилося в Росії з авіації

“Фактично ми за два дні вистрілюємо те, що США — величезна країна, що виробляє за місяць. Але поповнювати ці запаси треба. Звичайно, Україні ці боєприпаси постачаються як для старих радянських систем, так і для нових систем західного зразка. Нам вдається зменшити кількість снарядів за рахунок точності. За словами українських артилеристів, наприклад, кількість порохів у снаряді дуже точна, там немає якихось відхилень за масою, за хімічним складом. І це дозволяє дуже точно стріляти”, — сказав Риженко.

Спікер зазначив, що російська авіація становить для України серйозну загрозу. Але супротивник уже втратив майже 300 літаків у бою.

“Російська авіація обмежує свою роботу у районі бойових дій. Причина цього якраз наша система ППО, тому що вони втратили велику кількість літаків. Хочу сказати, що їх кількість збитих та документально підтверджених вже наближається до 300. Тобто це дуже велика кількість літаків, причому дуже багато з них це сучасні літаки, які були побудовані буквально в останні 10-річчя”, — зазначив гість ефіру.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 16 лютого армія РФ втратила 298 літаків. Як швидко вдасться відновитися військовим літака — питання залишається без відповіді.

Як писали "Коментарі", стало відомо, коли Києву все ж очікувати авіацію від Заходу. Захід, швидше за все, зволікає з передачею Україні літаків на користь іншого озброєння. Країни-партнери витримують час, аби ЗСУ підготувалися до контрнаступальних дій.

Читайте також на порталі "Коментарі" — літаки – не танки: Як просуваються обіцяні постачання винищувачів для ЗСУ.

 

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини