Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Найбільше, що
впливає на бажання українців мобілізуватись – це страх смерті, страх отримати
травми та невпевненість у тому, що держава зможе забезпечити сім'ю у випадку
загибелі на війні. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на соціологічне
дослідження Active Group.
Мобілізація в Україні. Фото з відкритих джерел
Основною причиною, яка зупиняє українців від мобілізації, виявився страх за своє життя – 70% респондентів обрали цей варіант. 42,9% опитаних вказали, що їх стримує від мобілізації в Україні невпевненість у тому, що держава забезпечить сім’ю у випадку смерті, а також страх перед отриманням травми чи інвалідності.
Серед найпопулярніших варіантів соціологічного дослідження, через які українці не хочуть мобілізуватись також вказані: страх невідомості, некомпетентність командирів, нечесність ВЛК, недостатній рівень підготовки мобілізованих, невизначеність щодо тривалості служби, побоювання залишити сім’ю без опіки. Ці варіанти отримали понад 30% голосів кожен.
Найменшими причинами, які можуть зупиняти українців до мобілізації виявились низька зарплата військового – 9,8% та побоювання втратити роботу – 4,4%.
Active Group українців запитали також про те, чи слід посилювати мобілізацію в Україні. 38,2% вказали, що потрібно посилювати, 39,4 висловили думки проти посилення мобілізації в Україні, а ще 22,4% не змогли відповісти на питання.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що командир ЗСУ закликав мобілізувати 18-20-річних студентів для війни в Україні.
Також "Коментарі" писали, що нардеп пояснив, чи мають право працівники ТЦК зупиняти людей та вручати повістки на вулиці.
Новини