Головна Новини Суспільство Війна з Росією Удар "Шахедом" по житловому кварталу у Сумах: стали відомі наслідки
commentss НОВИНИ Всі новини

Удар "Шахедом" по житловому кварталу у Сумах: стали відомі наслідки

Внаслідок удару безпілотника постраждала жінка, пошкоджено п'ять будинків

10 лютого 2025, 06:53
Поділіться публікацією:

У Сумах ворожий "Шахед" потрапив у автомобільну стоянку у житловому кварталі, внаслідок чого згоріли шість автомобілів та ще пошкоджено десятки авто, у багатоповерхівках вибиті вікна. Одна жінка отримала травми та була госпіталізована. Як передає портал "Коментарі", про це повідомив у соцмережі в.о. міського голови Артем Кобзар.

Удар "Шахедом" по житловому кварталу у Сумах: стали відомі наслідки

Удар безпілотника. Фото з відкритих джерел

"На жаль, знову приліт "Шахеда", дуже багато машин пошкоджено, горять. На місці працює ДСНС, поліція, швидка. Дуже багато вилетіло вікон" – повідомив в.о. мера Сум.

Артем Кобзар уточнив, що пошкоджено щонайменше 10 авто, пожежу тривалий час не вдавалося загасити.

10 лютого вранці почав працювати штаб із ліквідації наслідків удару.

У ДСНС повідомили, що внаслідок влучення російського БПЛА пошкоджено три будинки, згоріли шість машин. У Сумській міській раді повідомили про відсутність газопостачання в одному із будинків.

У міськраді уточнили, що внаслідок удару постраждала жінка 1987 року народження, яку госпіталізували. Кількість ушкоджених будинків зросла до п'яти.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у ніч проти 8 лютого у Сумах російський безпілотник потрапив до приватного будинку. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться в офіційному повідомленні ДСНС.

Рятувальники повідомили, що внаслідок влучення ворожого безпілотника, значних руйнувань зазнав приватний житловий будинок. Також сталося горіння на великій площі. Співробітники ДСНС локалізували пожежу, частково провели розбір завалів та ліквідували всі приховані вогнища горіння.

Також видання "Коментарі" повідомляло – у Полтаві та Сумах зросла кількість жертв ракетного удару РФ.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини