Головна Новини Суспільство Війна з Росією У ЗСУ пояснили, кому працівники ТЦК не видаватимуть повістки на вулицях
commentss НОВИНИ Всі новини

У ЗСУ пояснили, кому працівники ТЦК не видаватимуть повістки на вулицях

Хто зможе не отримати повістку від співробітників територіальних центрів комплектування під час їх роздачі у громадських місцях.

28 грудня 2023, 13:15 comments23299
Автор:
avatar

Slava Kot

Поділіться публікацією:

Представник Сухопутних військ Володимир Фітьо заявив, що люди, які матимуть з собою документи про військовий облік у військкоматі не отримають повісток від працівників ТЦК у громадських місцях.

У ЗСУ пояснили, кому працівники ТЦК не видаватимуть повістки на вулицях

Працівники ТЦК вручають повістки на вулицях. Фото з відкритих джерел

В ефірі телемарафону Володимир Фітьо зауважив, що співробітники територіальних центрів комплектування мають право виписати повістку чоловікам у громадських місцях, зокрема і на блокпостах. Винятком у врученні повістки Фітьо назвав наявність облікового документа.

"Якщо у вас є із собою документи і військово-обліковий документ, то до вас питань не буде. Це більше стосується тих, хто уникає постановки на військовий облік", — сказав представник ЗСУ.

Володимир Фітьо наголосив, що перша повістка виписується для уточнення облікових даних і не є приводом для відправлення на фронт.

"Якщо немає підстав для відстрочки, ваша професія зараз затребувана, то виписується друга повістка, за якою вас відправляють до навчального центру", — пояснює Фітьо та додає, що "перша повістка — це не відправлення на війну".

За словами представника Сухопутних військ навчання військовослужбовця триватиме щонайменше місяць. Однак в деяких випадках тривалість може тривати 2-3 місяці та супроводжуватись виїздом за кордон. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що керівник Нацполіції розкритикував ідею мобілізувати правоохоронців. За його словами співробітники поліції повинні виконувати завдання з захисту "внутрішнього фронту". Крім того, очільник нацполіції відреагував на новий законопроєкт про мобілізацію у якому вручення повісток дозволено поліцейським. За його словами у поліції і без цього "достатньо роботи".

Також "Коментарі" писали, що одна з партій у Верховній Раді заявила, що не голосуватиме за новий закон про мобілізацію.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!

Бабуся

31 грудня 2023, 21:48

Люди,як ті звірі,загнані в глухий кут,не мають ніяких прав,тільки один обов'язок-померти за багатства олігархів,тупих тварюк,що не мають ні серця,ні совісті, непідготовлених,неозброєних людей кидають у м'ясорубку війни.Чому самі не йдуть на війну,а з жиру бісяться?!!!Народне терпіння не безмежне,не одна ще граната зірветься вам під ногами,ой,не одна....

Ім'я

31 грудня 2023, 10:01

FUСK0FF, вони дограються...

Вася

29 грудня 2023, 18:37

Який внутрішній фронт з ким воюють мусора з народом України??? На передову собак разом з їхніми джипами

Зеленский президент

28 грудня 2023, 17:01

Манипуляция-- ВРУЧАТИ чи ВИПИСУВАТИ???!!!

FUСK0FF

28 грудня 2023, 16:19

Законодавством передбачено ВРУЧАННЯ повістки в громадських місцях, але ніяк не ВИПИСУВАННЯ. Тобто ВРУЧЕННЯ зазделегідь заповненої повістки, на конкретну особу. Не знаю, що то за спеціаліст - "представник Сухопутних військ Фітьо", що не знає закону. Фітьо - так тлумачити законодавсто і робити такі заяви - дуже схоже на спробу узурпації влади (запроваджувати свої закони). (ст17 К.У. Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.) І зважаючи на те, що за 2 роки, було багато відео (а скільки таких порушень не було висвітлено?) "скотського" поводження до людей зі сторони незаконного озброєного угрупування "ЦТК" (ст17 К.У. На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.) - суспільство не побачило ні жодної кримінальної справи ні за викрадення, ні за незаконне позбавлення волі, ні за завдання тілесних ушкоджень що часто супроводжується ще одною повнстю кримінальною справою як розбій (вилучення телефону). Та навіть за перевищення повноважень - робиться вигляд ніби все норм. І ви вважаєте, що в висвітлених випадках, для виявлених перевертнів з ТЦК - догана чи службове рослідування це достатьнє покарання? На захист країни треба закликати, а не заганяти. Мотивувати, а не репресувати. ЗЕ казав: Я нікому нічог не винен. (ст17 К.У. Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України. Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.) Де закон про ТЦК? Не вистачає людей? - а висвітліть нам скільки за 2 роки було випадків пропав безвісти. Коли побратими змушені свідчити в суді (вдумайтесь) АНОНІМНО, щоб статус побратима змінився з пропав безвісти на загинув. Не вистачає людей? - Оголошуйте війну і мобілізуйте всіх - починаючи з 95 кварталу, ведучих телемарафону, поліції, ТЦК, вертикаль покупців яєць по 17грн, мерів та депутатів всіх рівнів у яких є час тринькати гроші на бруківки, стадіони, барабани та овочерізки і не має часу на закупівлю транспорту та дронів. От тоді і поговорим про ухилянтів, утікачів і т.д. Мобілізуйте Безмозглу - дві неділі навчань сестринської справи - і хай пиз*ує на передок допомагати. Якщо вибору немає, а є лише батіг репресій - нічого доброго нас не чекає. Якщо обмеження конституційних прав діє лише в одну сторону. Якщо постає вибір - дозволити поводитися з собою як з твариною - заганяти, дозволяти полювання, знущатись, катувати і посягати на гідність людини - і після цього відправляти на 0 непідготовлених -"НА М'ЯСО" , то своє життя я закінчу за своїм вибором - при цьому попутно заберучи життя 1-2 вгодованих тилових пацюків, що відчули себе богами. Двічі не вмирати, одного разу не минувати! Слава Україні!

SS

28 грудня 2023, 14:24

Повестки выписанные на блокпостах можете свернуть трубочкой и засунуть себе в жопу, ну или в жопу верховному скомороху!

Іван Сірко

28 грудня 2023, 13:30

тцк будим валить і убивать. амінь всим тцкашникам.


Новини