Главная Новости Общество Война с Россией В ВСУ объяснили, кому работники ТЦК не будут выдавать повестки на улицах
commentss НОВОСТИ Все новости

В ВСУ объяснили, кому работники ТЦК не будут выдавать повестки на улицах

Кто сможет не получить повестку от сотрудников территориальных центров комплектования при их раздаче в общественных местах.

28 декабря 2023, 13:15 comments23324
Автор:
avatar

Slava Kot

Поделитесь публикацией:

Представитель Сухопутных войск Владимир Фитьо заявил, что люди, которые будут иметь с собой документы о военном учете в военкомате, не получат повесток от работников ТЦК в общественных местах.

В ВСУ объяснили, кому работники ТЦК не будут выдавать повестки на улицах

Сотрудники ТЦК вручают повестки на улицах. Фото из открытых источников

В эфире телемарафона Владимир Фитьо отметил, что сотрудники территориальных центров комплектования имеют право выписать повестку мужчинам в общественных местах, в том числе и на блокпостах. Исключением для вручения повестки Фитьо назвал наличие учетного документа.

"Если у вас есть с собой документы и военно-учетный документ, то к вам вопросов не будет. Это больше касается тех, кто избегает постановки на военный учет", — сказал представитель ВСУ.

Владимир Фитьо подчеркнул, что первая повестка выписывается для уточнения учетных данных и не является поводом для отправки на фронт.

"Если нет оснований для отсрочки, ваша профессия сейчас востребована, то выписывается вторая повестка, по которой вас отправляют в учебный центр", — объясняет Фитьо и добавляет, что "первая повестка – это не отправка на войну".

По словам представителя Сухопутных войск обучение военнослужащего продлится минимум месяц. Однако в некоторых случаях продолжительность может занять 2-3 месяца и сопровождаться выездом за границу.

Ранее портал "Комментарии" сообщал, что руководитель Нацполиции подверг критике идею мобилизовать правоохранителей. По его словам, сотрудники полиции должны выполнять задачи по защите "внутреннего фронта". Кроме того, глава Нацполиции отреагировал на новый законопроект о мобилизации, в котором вручение повесток разрешено полицейским. По его словам, в полиции и без этого "достаточно работы".

Также "Комментарии" писали, что одна из партий в Верховной Раде заявила, что не будет голосовать за новый закон о мобилизации.



Читайте Comments.ua в Google News
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
comments

Обсуждения

Поделитесь своим мнением!

Бабуся

31 декабря 2023, 21:48

Люди,як ті звірі,загнані в глухий кут,не мають ніяких прав,тільки один обов'язок-померти за багатства олігархів,тупих тварюк,що не мають ні серця,ні совісті, непідготовлених,неозброєних людей кидають у м'ясорубку війни.Чому самі не йдуть на війну,а з жиру бісяться?!!!Народне терпіння не безмежне,не одна ще граната зірветься вам під ногами,ой,не одна....

Ім'я

31 декабря 2023, 10:01

FUСK0FF, вони дограються...

Вася

29 декабря 2023, 18:37

Який внутрішній фронт з ким воюють мусора з народом України??? На передову собак разом з їхніми джипами

Зеленский президент

28 декабря 2023, 17:01

Манипуляция-- ВРУЧАТИ чи ВИПИСУВАТИ???!!!

FUСK0FF

28 декабря 2023, 16:19

Законодавством передбачено ВРУЧАННЯ повістки в громадських місцях, але ніяк не ВИПИСУВАННЯ. Тобто ВРУЧЕННЯ зазделегідь заповненої повістки, на конкретну особу. Не знаю, що то за спеціаліст - "представник Сухопутних військ Фітьо", що не знає закону. Фітьо - так тлумачити законодавсто і робити такі заяви - дуже схоже на спробу узурпації влади (запроваджувати свої закони). (ст17 К.У. Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.) І зважаючи на те, що за 2 роки, було багато відео (а скільки таких порушень не було висвітлено?) "скотського" поводження до людей зі сторони незаконного озброєного угрупування "ЦТК" (ст17 К.У. На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.) - суспільство не побачило ні жодної кримінальної справи ні за викрадення, ні за незаконне позбавлення волі, ні за завдання тілесних ушкоджень що часто супроводжується ще одною повнстю кримінальною справою як розбій (вилучення телефону). Та навіть за перевищення повноважень - робиться вигляд ніби все норм. І ви вважаєте, що в висвітлених випадках, для виявлених перевертнів з ТЦК - догана чи службове рослідування це достатьнє покарання? На захист країни треба закликати, а не заганяти. Мотивувати, а не репресувати. ЗЕ казав: Я нікому нічог не винен. (ст17 К.У. Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України. Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.) Де закон про ТЦК? Не вистачає людей? - а висвітліть нам скільки за 2 роки було випадків пропав безвісти. Коли побратими змушені свідчити в суді (вдумайтесь) АНОНІМНО, щоб статус побратима змінився з пропав безвісти на загинув. Не вистачає людей? - Оголошуйте війну і мобілізуйте всіх - починаючи з 95 кварталу, ведучих телемарафону, поліції, ТЦК, вертикаль покупців яєць по 17грн, мерів та депутатів всіх рівнів у яких є час тринькати гроші на бруківки, стадіони, барабани та овочерізки і не має часу на закупівлю транспорту та дронів. От тоді і поговорим про ухилянтів, утікачів і т.д. Мобілізуйте Безмозглу - дві неділі навчань сестринської справи - і хай пиз*ує на передок допомагати. Якщо вибору немає, а є лише батіг репресій - нічого доброго нас не чекає. Якщо обмеження конституційних прав діє лише в одну сторону. Якщо постає вибір - дозволити поводитися з собою як з твариною - заганяти, дозволяти полювання, знущатись, катувати і посягати на гідність людини - і після цього відправляти на 0 непідготовлених -"НА М'ЯСО" , то своє життя я закінчу за своїм вибором - при цьому попутно заберучи життя 1-2 вгодованих тилових пацюків, що відчули себе богами. Двічі не вмирати, одного разу не минувати! Слава Україні!

SS

28 декабря 2023, 14:24

Повестки выписанные на блокпостах можете свернуть трубочкой и засунуть себе в жопу, ну или в жопу верховному скомороху!

Іван Сірко

28 декабря 2023, 13:30

тцк будим валить і убивать. амінь всим тцкашникам.


Новости