Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Міністр закордонних справ Литви Кастутіс Будріс, який у понеділок прибув з візитом до Києва, розповів, що діставався української столиці через "шквал ракет і дронів", випущених РФ. Як повідомляє портал "Коментарі", про це литовський міністр розповів у соцмережі Х.
Атака "Шахедів" на Україну. Фото: з відкритих джерел
Будріс зазначив, що останнім часом російські війська посилили удари по українських об'єктах цивільної інфраструктури.
Як наголосив Будріс, "це навмисні акти терору, спрямовані на те, щоб зламати волю України".
Читайте також на порталі "Коментарі" — у ніч на 9 червня Росія здійснила наймасовішу атаку по Україні, використавши 499 засобів повітряного нападу, у тому числі дрони та ракети. Проте військовий аналітик Майкл Кларк вважає низькою ефективність таких атак РФ, а головною їхньою метою стало громадянське населення України.
Майкл Кларк в ефірі телеканалу Sky News отримав питання щодо ефективності російських атак по Україні. За його словами, незважаючи на те, що українські ЗС збили та відволікли десятки безпілотників за допомогою радіоелектронної боротьби, вибухові боєголовки на них все одно детонуватимуть під час приземлення.
Також видання "Коментарі" повідомляло – Україна здобула історичну перемогу у повітряній битві: вперше в історії західний винищувач F-16 збив російський "Фланкер" Су-35. Бій стався 8 червня над північним сходом України: у рамках оборони Сумської області українські ВПС використовували бойові літаки для бомбардування російських позицій усередині країни та у сусідній Курській області.
Новини