Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
У трьох морях на території Росії ворожа армія розташувала військові кораблі та ракетоносці. Про це йдеться в оперативному зведенні ВМС ЗСУ, пишуть "Коментарі".
У трьох морях напоготові Росія тримає 19 кораблів, з них 5 ракетоносіїв
- в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться до 8 ворожих кораблів — носіїв ОТР "Калібр" — 0;
- в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні до 2 кораблів;
- в Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет "калібр" загальний залп – 72 ракети;
Загальний залп з ворожих ракетоносіїв в морях на сьогодні складає 72 крилатих ракети. Окрім того, за добу, в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 8 суден, з них 1 судно рухалось з протоки Босфор; до Чорного моря – 6 суден, з них 2 судна продовжили рух у напрямку протоки Босфор;
Також зазначається, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.
Як йшлося раніше на порталі "Коментарі", — про постачання Росії нової зброї з Ірану розповіли в ГУР. РФ отримала нову партію "Шахедів", а от з балістичними ракетами поки пауза. А ще писали "Коментарі", на початку постачань Іраном своїх дронів до Росії країна-агресор активно застосовувала дані безпілотники в Україні, масовано завдаючи ударів по критичній інфраструктурі в Україні. Потім атаки із застосуванням дронів на якийсь час припинилися. Російські війська могли тримати іранські дрони для завдання "закріплювальних ударів" по українській інфраструктурі. Тож коли ворог не атакує певною зброєю, не варто думати, що воно скінчилося. Читайте також на порталі "Коментарі" — Росія готується до другої хвилі мобілізації. Чи наважиться Кремль піти на такі заходи? Які можуть бути наслідки усередині РФ? Із цими питаннями звернулися до експертів.
Новини