Головна Новини Суспільство Війна з Росією Пішли вперед: DeepState назвав населені пункти, де Сили оборони відкинули ворога
commentss НОВИНИ Всі новини

Пішли вперед: DeepState назвав населені пункти, де Сили оборони відкинули ворога

Тим не менш, ворог все ж таки просунувся в Серебрянському лісництві

8 вересня 2025, 06:52
Поділіться публікацією:

Українські захисники зачистили від ворога населений пункт на Донеччині та ще в кількох – відкинули супротивника. Як повідомляє портал "Коментарі", про це свідчать дані аналітичного моніторингового проекту "DeepState".

Пішли вперед: DeepState назвав населені пункти, де Сили оборони відкинули ворога

Бої у Донецькій області. Фото: DeepState

"Сили оборони України зачистили Володимирівку, відкинули супротивника поблизу Разиного, Золотого Колодязя та у Новоторецькому", – йдеться у звіті.

Водночас, зазначають у повідомленні аналітики DeepState, противник продовжив продавлювати оборону ЗСУ у Серебрянському лісництві.

Варто зазначити, що втративши у серпні на Покровському напрямку 5 кв. км, підрозділи сил оборони змогли відновити контроль над 26 кв. км української землі. Цю інформацію підтверджував головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Читайте також на порталі "Коментарі" — на Сумщині російські окупанти просунулися поблизу села Юнаківка. Через це село проходить траса "Суми – Юнаківка – Курськ", що забезпечує логістику для українських військ у Курській області. Про це свідчать дані аналітичного проекту DeepState.

Також видання "Коментарі" повідомляло – відеокадри, на яких показано російський триколор у місті Куп'янськ, є елементами російської пропаганди. При цьому є підстави вважати, що ситуація навколо міста загострюватиметься. Про це йдеться у повідомленні моніторингового аналітичного проекту DeepState .

Аналітики вивчили ситуацію у місті. Вони пояснили, що на відео було зафіксовано окупанта з прапором на околиці міста. Там він був безперешкодно деякий час. Але цікавим є той факт, що сама зйомка відео велася з різних точок і всі з них у сірій зоні.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини