Головна Новини Суспільство Війна з Росією Названо єдиний сценарій із миротворцями в Україні, на який погодиться Росія
commentss НОВИНИ Всі новини

Названо єдиний сценарій із миротворцями в Україні, на який погодиться Росія

Європі потрібно припинити ухилятися від ухвалення сильних рішень на підтримку України

20 грудня 2024, 16:07 comments1522
Поділіться публікацією:

У ЗМІ багато йдеться про можливість розміщення європейських миротворців на умовній лінії розмежування в Україні, але вже зараз можна сказати, що Москва такий варіант відкине, адже важко уявити, що Путін погодиться, щоб солдати країн НАТО з'явилися в Україні. Водночас Кремль може дати свою згоду на розміщення миротворців із нейтральних країн. В ідеалі із країн Глобального Півдня. Вони могли б патрулювати демілітаризовану зону вздовж лінії припинення вогню, а сильні європейські сили швидкого реагування можуть розміститися далі всередині України. Як повідомляє портал "Коментарі", про це йдеться в матеріалі "Foreign Policy".

Названо єдиний сценарій із миротворцями в Україні, на який погодиться Росія

Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел

У статті йдеться про те, що такий варіант означає, що в Україні не буде військ США, і вона не стане членом НАТО, що потенційно зробить таку комбінацію більш прийнятною для Росії. Однак і Європа має бути готова виділити для цього потужне військове угруповання з мандатом на рішучі дії.

Читайте також на порталі "Коментарі" — на Заході обговорюється ідея відправки в Україну миротворців після закінчення бойових дій. Проте всі учасники цієї дискусії наголошують, що більш конкретно про запровадження миротворців можна буде говорити, коли буде припинено вогонь. Які сценарії запровадження миротворців? Чому Росія ніколи не дозволить розміщення іноземних військ в Україні? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.

Також видання "Коментарі" повідомляло – країни Європейського Союзу остаточно розійшлися у думках щодо того, чи вони готові надати Україні довгострокові гарантії безпеки від Росії без участі США. У свою чергу українська влада каже, що, якщо Європа не надасть у координації зі США гарантії безпеки, то вони будуть "недостатні". Про це пише "Financial Times".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини