Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Навіть, якщо людини немає в реєстрі військовозобов'язаних, то її "цифровий слід" є в інших українських реєстрах, і держава за необхідності її відстежить. Тож мобілізації уникнути не вдасться. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в ефірі загальнонаціонального телемарафону зробила заступник міністра оборони України Наталія Калмикова.
Мобілізація в Україні. Фото: з відкритих джерел
Заступник міністра наголосила на важливості мати постійний обмін інформацією між різними відомствами.
За її словами, зараз опрацьовується механізм, як прибрати всі неточності щодо обміну інформацією між реєстрами. Тоді держава зможе без жодних проблем відстежити будь-яку людину, адже не буває так, щоб у якомусь із електронних реєстрів вона не була занесена.
Наталія Калмикова зазначила, що українцям призовного віку важливо зрозуміти, що рано чи пізно, але захищати державу доведеться кожному. Тільки ті, хто добровільно прийдуть до ТЦК, можуть самі визначити, чим можуть бути корисними у ЗСУ та самостійно вибрати підрозділ, куди бути мобілізованим.
Читайте також на порталі "Коментарі" – з 3 жовтня в Україні запрацював електронний реєстр призовників. Цей механізм було запущено з метою спрощення процедури мобілізації громадян, адже ТЦК обмежені у своїх можливостях через відсутність даних щодо військовозобов'язаних осіб. Соціологи Active Group вирішили поцікавитися думкою українців щодо запуску цього реєстру.
Також видання "Коментарі" повідомляло – в Україні відреагували на заклик Воллеса мобілізувати більше молоді.
Новини