Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Сюмар розповіла, що Міноборони і Генштаб визнали, що норма про демобілізацію через 36 місяців є декларативною. По суті військовослужбовець через 36 місяців отримує право лише написати рапорт про звільнення.
Сюмар розповіла, що демотивує людей йти в ЗСУ
За її словами, норма, відповідно до якої армія стає "квитком в один кінець", демотивує людей вступати до лав ЗСУ.
За її словами, поки що ТЦК передаватиме дані тих, хто не зробив кабінет призовника, до поліції і поліція виписуватиме протоколи про порушення.
Портал "Коментарі" повідомляв, попри те, що законопроєкт про мобілізацію містить багато дискусійних норм, він буде прийнятий вже на цьому тижні, про це журналістам повідомив віце-спікер Верховної Ради Олексій Корнієнко.
Портал "Коментарі" розповідав, що новий варіант законопроєкту про мобілізацію, внесений Кабміном до Верховної Ради 30 січня, продовжує пробуксовувати у стінах парламенту. Так, у Комітеті ВР з питань нацбезпеки вже натякнули, що оновлений законопроєкт про мобілізацію потребує доопрацювання. Хоч і не виключили, що можуть спробувати прийняти його у першому читанні. Експерти проаналізували для порталу "Коментарі" ігри, які точаться навколо мобілізаційного законопроєкту.
Також портал "Коментарі" розповідав, що нардеп Олексій Гончаренко зареєстрував альтернативний законопроєкт по мобілізації. В ньому він прописав ряд ключових змін, які відрізняють його від урядового законопроєкту. Зокрема, нардеп пропонує, щоб демобілізація наставала через 18 місяців служби, а звільнення – протягом трьох місяців з дня подання рапорту (за бажанням). При цьому такі зміни мають стосуватися і контрактників, і мобілізованих.
Новини