Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Тепер поїздки на фронт для представників іноземних мас-медіа є практично табу. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише швейцарське видання "Le Temps".
Преса. Фото з відкритих джерел
У матеріалі йдеться про те, що пускають на фронт лише за письмовим дозволом головкому ЗСУ Валерія Залужного. У статті це пов'язують із матеріалами про "не такий швидкий контрнаступ" та про розчарування союзників темпами просування українських військ.
У статті зазначається, що українське командування вважає, що у сюжетах безпосередньо з фронту ворог може отримувати військову інформацію: типи боєприпасів, розташування конкретних частин тощо. Напередодні Міноборони заявило, що через публікації про переміщення 82-ї бригади на Запорізькому напрямку – за добу по бійцях було завдано 5 авіаударів. Цю новину першими висвітлили американський Forbes та німецький Bild.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Україна продовжує повільно, але правильно вигризати у російської окупаційної армії свої території. А противник продовжує терористичні удари ракетами та дронами по мирних містах. Тим часом Німеччина не поспішає передавати нам ракети Taurus, а одна з головних країн-союзниць України – Польща – нібито відчуває втому від війни. Війни, яка, за даними низки аналітиків, може продовжитися і наступного року. На тлі цього уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попереджає Захід про небезпеку розширення російської агресії. Що і чому відбувається зараз на військовому, політико-дипломатичному та інформаційному фронті? Як ситуація може розвиватись далі? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – чому так і не сталося прорив ЗСУ на фронті – що стане першим сигналом завершення війни.
Новини