Головна Новини Суспільство Війна з Росією Екс-глава Генштабу ЗСУ пояснив, чому Україні треба переходити в оборону
commentss НОВИНИ Всі новини

Екс-глава Генштабу ЗСУ пояснив, чому Україні треба переходити в оборону

Віктор Муженко вважає, що командуванню потрібно йти на прорахований ризик

1 грудня 2023, 12:20
Поділіться публікацією:

Ситуація складається зараз так, що українському фронту потрібне переформатування. Як повідомляє портал "Коментарі", таку думку в інтерв'ю "BBC" висловив генерал армії, колишній голова Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Екс-глава Генштабу ЗСУ пояснив, чому Україні треба переходити в оборону

ЗСУ. Фото з відкритих джерел

Генерал зазначив, що він не поділяє думки тих, хто говорить, що нібито війна в Україні зайшла в глухий кут. За його словами, на фронті бувають не лише перемоги, а іноді бувають і поразки.

"Вважаю, що сьогодні нагальним питанням є перехід до оборони. Стратегічно активної оборони, яка передбачала б завдання контрударів. А за умов успіху на окремих напрямках – контратак на рівні відповідних підрозділів. Нам слід переформатувати фронт. Нам потрібно створити потужний резерв як кількісний, а й якісний. А якісний резерв – це наявність військових організмів: бригада, корпус і таке інше", – зазначив Муженко.

З його слів, військовому командуванню треба подумати над тим, щоб створити відповідні оперативні угруповання, бойові порядки. Бо на сьогодні ми знаємо випадки, коли на окремих напрямках є десятки, а то й більше частин та підрозділів, що замикаються на один орган управління. У такій ситуації просто неможливо здійснювати якісне своєчасне управління, реагувати на ризики, які виникають.

Читайте також на порталі "Коментарі" — про що говорять нові пояснення Путіна війни проти України: чому ще хтось вірить у переговори з агресором.                                     

Також видання "Коментарі" повідомляло – ЗСУ йдуть вперед і перекидають підкріплення: до ISW назвали напрямок.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Ігор

1 грудня 2023, 12:38

От і теоретичне обґрунтування знайшлось. Всій Україні треба переформатування як нацистській Германії.


Новини