Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Міністерство освіти вирішуватиме питання доцільності здобуття другої вищої освіти серед чоловіків призовного віку під час війни. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в ефірі "Українського радіо" зробив секретар РНБО Олексій Данілов.
Мобілізація в Україні. Фото: з відкритих джерел
Секретар РНБО зазначив, питання здобуття "другої вищої освіти" є питанням "морального порядку", яке вивчатиме Міністерство освіти і науки.
Читайте також на порталі "Коментарі" — останнім часом темі мобілізації приділяється багато уваги. Спікери від влади запевняють, що на сьогоднішній день причин посилювати мобілізацію немає потреби, адже загальнодержавна мобілізація, як розпочалася 24 лютого 2022 року, так і продовжується нині. Однак, зазначає керівництво країни, якщо буде необхідність призвати до лав ЗСУ ще більше чоловіків, темпи мобілізації, звісно, прискоряться. Чи в Україні можуть мобілізувати всіх чоловіків? Скільки ще поповнять лави ЗСУ? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – з'являється все більше повідомлень, що російський диктатор Путін оголосить у вересні після т.зв. Єдиного дня голосування (той намічений на 10 вересня, коли в РФ та на захоплених їй територіях України пройдуть виборні кампанії різного рівня), про мобілізацію. У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони також застерігають, що Росія готується до великої мобілізації. При цьому зазначається, що країна-агресор щомісяця різними методами мобілізує десятки тисяч людей. В Україні ж від початку широкомасштабного російського вторгнення відбуваються "абсолютно планові" мобілізаційні заходи, запевняє член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський. Чи піде Кремль на відкрите посилення мобілізації? Якщо так – до чого це може спричинити? Як оцінюєте мобілізацію в Україні, зокрема роботу територіальних центрів комплектування (ТЦК)? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.
Новини