Головна Новини Суспільство медицина У Бразилії виявили нову мутацію COVID-19
commentss НОВИНИ Всі новини

У Бразилії виявили нову мутацію COVID-19

Бразильські медики виявили досі невідомий та недосліджений штам коронавірусу

26 травня 2021, 08:22
Поділіться публікацією:

Бразильські медики виявили новий різновид коронавірусу. Його позначили як P4. Відомо, що цей варіант має незрозуміле для науковців та ще не досліджене походження. Дану інформацію розповідає Globo, посилаючись на віцепрезидента Бразильського товариства вірусології Жоао Песоа Араужу Жуніора.

У Бразилії виявили нову мутацію COVID-19

В Бразилії повідомили про нову мутацію COVID-19. Фото: rbk.ru

Спочатку нову мутацію виявили в зразку хворого з Мокока. Потім виявилося, що варіант P4 вже поширився в Порту-Феррейрі.

Поки невідомо, як себе поводить новий штам коронавірусу. Також не зрозуміло, чи є цей варіант більш заразним або небезпечним, аніж звичайний COVID-19.

Проте дослідження показали, що варіант P4 має спільне походження з іншими штамами — зокрема "бразильськими" Р1 і Р2 і "філіппінським" P3.

Нагадаємо, що раніше американські та малайзійські дослідники виявили раніше невідомий різновид коронавірусу. За даними вчених, він, найімовірніше, передається від собак до людини. Повідомляється, що ще у 2018 році фахівці досліджували мазки з носа понад трьох сотень пацієнтів, які проходили курс лікування від пневмонії в Малайзії. У восьми з них був виявлений раніше не виявлений коронавірус, який був названий CCoV-HuPn-2018. За даними вчених, вид коронавірусу CCoV-HuPn-2018, який раніше здатний був інфікувати тільки собак, став заражати людей. Точно невідомо, чи може вірус передаватися від людини до людини і як імунітет може йому протистояти. Детальніше про різновид коронавірусу можна прочитати тут.

Також сайт "Коментарі" раніше повідомляли, що коронавірусна пандемія не тільки дуже вдарила по економічному стану багатьох країн, але й принесла шахраям нові можливості для обману довірливих громадян. Як інформують на веб-порталі СБУ, правоохоронці знешкодили низку ресурсів, за допомогою яких поширювалися фальшиві медичні документи. Про це читайте в нашому матеріалі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини