Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Країни, які брали участь у "зерновій угоді", і чиї судна продовжують перебувати в Чорному морі, у разі атаки РФ на свої кораблі не "так легко" сприйматимуть напад. Як передає портал "Коментарі", таку заяву під час брифінгу зробив заступник голови Держдепу США Ведант Пател.
Корабель у Чорному морі. Фото: із відкритих джерел
Представник Держдепу нагадав, що в акваторії Чорного моря знаходяться кораблі, які були задіяні у Чорноморській зерновій ініціативі – з різних куточків світу.
Він додав, що пікантності ситуації надає те, що ці судна не просто комерційні судна. Вони виконували важливу місію – брали участь у "зерновій угоді", щоб транспортувати українське продовольство до держав, які дуже потребують такої продукції. Атака на них матиме серйозні наслідки.
Читайте також на порталі "Коментарі" — Росія після виходу із зернової угоди вже тиждень тероризує південь України атаками ракет та дронів, руйнуючи портову інфраструктуру з метою максимально знизити експортні можливості нашої країни. Вона ігнорує заклики ООН повернутися до "зернової угоди". Більше того, за даними США, країна-агресор готує у Чорному морі провокації під чужим прапором. Чому світ дозволяє РФ проводити це, по суті, піратство, терор, причому у глобальних масштабах? Як зробити Чорне море безпечним? Що для цього потрібно? Портал "Коментарі" із цими питаннями звернувся до експертів.
Також видання "Коментарі" повідомляло – чого прагне Росія, руйнуючи портову інфраструктуру України – чим відповість світ.
Новини