Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Багато українців через обстріл були змушені виїхати зі своїх міст до безпечніших регіонів і зараз не мають можливості повернутися додому через підвищену небезпеку. Таким людям держава продовжуватиме виплачувати грошову допомогу. А ось ті, хто не живе у зонах бойових дій, перестануть давати соціальні виплати.
Виплати переселенцям (фото з відкритих джерел)
Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що на фінансову допомогу від держави можуть розраховувати українці, які не мають змоги повернутись додому, бо їхні регіони продовжують обстрілювати окупанти. А також виплати отримуватимуть ті українці, чиї будинки були зруйновані воєнними діями.
А ті люди, які були два місяці у безпеці, а зараз повертаються додому, повертаються до роботи, перестануть їх отримувати.
До речі, йдеться про 2 тисячі гривень на кожну дорослу людину, яка була змушена покинути дім і 3 тисячі гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю. На виплату такої допомоги було скеровано 578 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно з яким розширив перелік громадян, які можуть претендувати на виплати по 2,2-2,5 тисячі гривень щомісяця від міжнародних гуманітарних організацій. Експерти для видання "Коментарі" оцінили заходи уряду щодо підтримки населення у воєнний час і розповіли, які, на їхню думку, слід було б ще вжити заходів, виходячи з наявних можливостей.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що уряд разом з ООН запустив програми виплат для допомоги українським переселенцям.
Новини