Головна Новини Суспільство події Reuters довелося припинити скандальну трансляцію з Майдану: що сталося
commentss НОВИНИ Всі новини

Reuters довелося припинити скандальну трансляцію з Майдану: що сталося

Тимур Ткаченко звернувся до правоохоронців

18 лютого 2025, 13:35
Поділіться публікацією:








Агентство Reuters припинило онлайн-трансляцію з Майдану Незалежності, яка викликала резонанс. Про це 18 лютого повідомляє портал "Коментарі" із посиланням на голову Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка. Чиновник заявив, що "миттєво" звернувся до правоохоронців, і це дало результат.

Reuters довелося припинити скандальну трансляцію з Майдану: що сталося

Reuters припинила онлайн-трансляцію із центру Києва після втручання правоохоронців. Фото: скріншот / Reuters

"Щодо стримування одного з новинних агентств з Майдану Незалежності. Дякую за реакцію громадськості та медіа. Миттєво звернувся до відповідних правоохоронних органів. Наведені аргументи враховані, стримано припинено", — написав Ткаченко.

Онлайн-трансляція Reuters у YouTube тривала трохи менше трьох годин. Знятий за цей час відеоматеріал на момент публікації новини все ще є доступним, але в кінці ролика на екрані з'являється приписка: "Ця жива подія закінчилася".

Як повідомляли "Коментарі", Reuters почало стим з Майдану вранці 18 лютого. Про це написали практично всі українські медіа, запитуючи, як агентству вдалося отримати дозвіл на встановлення камери. У період воєнного стану в Україні діють обмеження на онлайн-трансляції.

Портал "Коментарі" писав , що тисячі камер спостереження в Україні передають інформацію на сервери, контрольовані китайським виробником. Як передає портал "Коментарі", такого висновку дійшли журналісти проекту "Схеми".

Нагадаємо, на початку 2024 року Міністерство внутрішніх справ України анонсувало створення Єдиної системи відеомоніторингу в країні. Ця ініціатива передбачає підключення тисяч камер відеоспостереження, розташованих на дорогах та у місцях громадського скупчення, а в майбутньому та у навчальних закладах.

Основна мета цього проекту – забезпечення безпеки та порядку у громадських місцях. Заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко пояснив, що завершення цього процесу було заплановано на кінець 2022 року, проте через війну цього це не вдалося зробити. До системи відеомоніторингу підключають 50 тисяч камер, включаючи раніше асоційовані з муніципальними системами "Безпечне місто".



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини