Головна Новини Суспільство події Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО)
commentss НОВИНИ Всі новини

Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО)

Кількість мертвої риби становить приблизно три на метр

22 червня 2021, 16:17
Поділіться публікацією:

На Київському водосховищі масово гине риба. Екологічне лихо зафіксували на правому березі водойми поблизу від Межигір'я, пише OBOZREVATEL, посилаючись на Telegram-канал "Київ без цензури".

Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО)

Київське водосховище - фото з відкритих джерел

"Весь правий берег від дамби ГЕС і кілометрів на три вище Межигір'я усипаний мертвим судаком. На прибережних мілинах дохлі рибини 2-3 кг вагою лежать вгору хвостами. Кількість загиблої риби, навіть приблизно, не піддається оцінці. Ми налічували до трьох на метр. Сморід від тухлятини просто пекельний по всьому берегу", — сказано у повідомленні.

Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО) - фото 2
Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО) - фото 3
Кількість не піддається оцінці: на Київському водосховищі зафіксували масову загибель риби (ФОТО) - фото 4


Нагадаємо, що Чорне море в Одесі раптово набуло оливково-зеленого відтінку. Тепер подібний колір води можна спостерігати в напівзакритих акваторіях пляжів, відокремлених від відкритого моря хвилерізами. Виявляється, що такий колір з'являється через цвітіння ціанобактерії Aphanizomenon flos-aquae. Тривалі й рясні опади призвели до масового потрапляння у морські води сміття, бруду й різних відходів.

Раніше інтернет-видання "Коментарі" повідомляло, що на узбережжі Азовського моря відпочивальники помітили морських бліх, які не дають нормально купатися, тому що їхні укуси досить болючі й викликають почервоніння. Відомо, що морські блохи, розмір яких може досягати 0,5-25 сантиметрів, досить часто зустрічаються в морях і океанах. Харчуються вони залишками риб, морськими хробаками, а також паразитують на живій рибі.


Сам укус морських бліх не страшний, але він здатний викликати свербіж, почервоніння та алергічну реакцію. Якщо укусів на тілі багато, тоді їх потрібно обробити заспокійливим кремом і випити антигістамінний засіб.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини