Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Багато експертів вважають, що саме нерішучість західних партнерів у підтримці України підштовхує Путіна до нового витку ескалації. Чи це так? Чи може Україна зіткнутися із дефіцитом ракет для систем ППО? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Старший співробітник Центру безпеки та оборони Естонського Інституту зовнішньої політики (ICDS) Джеймс Шерр під час виступу на Київському безпековому форумі висловив думку, що стратегія Заходу з уникнення ескалації з Росією небезпечна тим, що може призвести до ще більшої війни в Європі.
За його словами, для Росії завжди ключовим імперативом була підтримка військового периметра довкола того, що вона називає територією Російської імперії. Це її пріоритетний національний інтерес.
Військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці, заступник начальника Генерального штабу (2006-2010 рр.) Ігор Романенко в інтерв'ю "ТСН" посував українцям передчасно не панікувати та зберігати спокій. Україна вже не вперше за понад два роки війни переживає важкі періоди з дефіцитом боєприпасів та вогневих засобів. Тому потрібно спокійно ставитися до подібних загроз, тому що паніка – це не стан громадян та країни, що воює.
Він додає, що країни-партнери, які підтримують Україну та їхні військово-промислові комплекси, виявилися не готовими до таких шалених витрат, що виникли через цю війну.
Читайте також на порталі "Коментарі" — до чого готується РФ: що стоїть за атаками на енергетику України.
Новини