Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Останнім часом багато уваги прикуто до теми постачання касетних боєприпасів Україні. У Пентагоні вже заявили, що США вирішили поставити ці боєприпаси Україні, бо треба прискорювати контрнаступ ЗСУ. Чи справді ці боєприпаси можуть прискорити темпи українського контрнаступу? Як справи з військовою технікою та боєприпасами у росіян? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Старший науковий співробітник Фонду Карнегі Майкл Кофман у себе в соцмережі висловив думку, що на цьому етапі повномасштабної війни касетні боєприпаси DPICM, які українській армії передають США, можуть мати значний вплив, і він перевищує той, яку могли б зробити інші засоби.
За його словами, надання DPICM дає Україні доступ до значного запасу артилерійських боєприпасів та дозволяє знизити тиск часу.
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко у себе в Телеграм зазначив, поки Україна все ще відчуває дефіцит артилерійських снарядів, Москва масово і максимально оперативно розконсервовує всі типи артилерії, що буксирується, намагаючись насичувати нею свої підрозділи, навіть більше, ніж потрібно.
При цьому у росіян не все так гладко із технікою. Окупанти вже зараз мають катастрофічний дефіцит танків, ББМ і РСЗВ.
Експерт підкреслив, що країна-агресор досі має серйозні проблеми зі штатною комплектацією підрозділів, і критичний брак відповідного технічного ресурсу не дозволяє їй повною мірою покращити ситуацію на фронті в Україні.
Читайте також на порталі "Коментарі" — про що каже повернення в Україну захисників Азовсталі – чого варто чекати далі.
Новини