Головна Новини Суспільство Війна з Росією "Я тебе зараз в**бу": у Хмельницькому стався новий скандал з ТЦК (ВІДЕО)
commentss НОВИНИ Всі новини

"Я тебе зараз в**бу": у Хмельницькому стався новий скандал з ТЦК (ВІДЕО)

Хмельницький обласний ТЦК призначив службову перевірку

4 грудня 2023, 21:10 comments4338
Поділіться публікацією:

В місті  Хмельницький  співробітники ТЦК  висловлювали  погрози  городянину, якого  вони зупинили, щоб   перевірити документи,  чоловік тут же взявся знімкувати   поведінку військових на відео.

"Я тебе зараз в**бу": у Хмельницькому стався новий скандал з ТЦК (ВІДЕО)

Скандал з ТЦК у Хмельницькому (фото з відкритих джерел)

Відеоролик  про конфліктну ситуацію оприлюднений в соціальних мережах.

Там можна побачити, як один з  військкомів ставить  вимогу, щоб  його не знімали та хоче вирвати  телефон в городянина.  Ще й, використовуючи  нецензурну лексику, ображає  чоловіка.

"Що ти боїшся. Не п*зди. Чого ти знімаєш на відео. Я тебе ще в*бу зараз. Ти зараз тут получиш п*зди і ляжеш тут. Бо ти – д*біл. Хто ти такий, що маєш право знімати. В чому я стою? Чи ти в очі ї**шся", – емоційно  висловлюється співробітник ТЦК, саме так зауважуючи  громадянину, що він може фіксувати на відео  дії  працівників військомату.

Далі  військовий  питає, де працює  чоловік, і заявляє: "Будеш в армії служити, а не в IT-компанії. Будеш оператором БпЛА".

 В Хмельницькому  обласному  ТЦК та СП  призначили  службове  розслідування щодо можливих протиправних дій своїх  працівників.

"Мережею Інтернет поширюється відео, щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним чоловіком та громадянином у військовій формі. Командування Хмельницького ОТЦК та СП здійснює заходи, щодо встановлення обставин даного випадку. Призначено службову перевірку", –  зазначено в оприлюдненій інформації.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у Львові п'ятеро працівників ТЦК "запакували" чоловіка у бус та обізвали його дружину. На одній з вулиць міста  Львова   працівники ТЦК  знову, застосовуючи силу,  запхнули  городянина до   автомобіля, а в жінки, яка  намагалась його захистити, вибивали з рук телефон.  Відповідний  відеоролик  виклав блогер Андрій Смолій.  
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Партия 5.10

6 грудня 2023, 12:50

Пора эту скотобазу тцкшников отлавливать и гасить по одному !

Саня

6 грудня 2023, 01:09

Яб єтому пидару тцк за такой базар со старта поебалу заточькой полоснулбы!!!!!!!!

SS

5 грудня 2023, 20:11

Ну и долго эти тцкшные ублюдки будут гражданских ловить, вместо того чтоб сдохнуть за деньги которые мы этим гандонам платим чтоб не воевать вместо них?!

Зеленский президент

5 грудня 2023, 17:10

Збройні сили українські- захисники українського народу!

Виктор

5 грудня 2023, 14:39

Да видно що поранений,творять безпредел.

сергей

5 грудня 2023, 13:34

н-да такая страна и люди


Новини