Головна Новини Суспільство Війна з Росією Вісім завдань дипломатам видав Зеленський
commentss НОВИНИ Всі новини

Вісім завдань дипломатам видав Зеленський

Президент України Володимир Зеленський озвучив головні завдання українським дипломатам, які їм слід вирішити наступного року

23 грудня 2022, 18:41
Поділіться публікацією:

Головних вісім завдань на наступний рік Глава держави оприлюднив у своєму зверненні до дипломатів у рамках наради послів 23 грудня, пишуть "Коментарі". Реалізація завдань на дипломатичному фронті має стати частиною української перемоги.

Вісім завдань дипломатам видав Зеленський

Зеленський оголосив головні завдання дипломатам

"Хоч би де керівники й керівниці дипломатичних представництв жили та працювали за кордоном, все одно мають жити в Україні та Україною. Хоч би де перебували у відрядженнях, все одно мають бути з Україною та відчувати українців", — наголосив Володимир Зеленський.

Першим завданням Президент України визначив початок переговорів про вступ України до ЄС. Другим — підготовка до саміту НАТО і забезпечення його конкретних результатів для нашої держави. Третім — робота над оновленими оборонними та безпековими потребами. Четверте — відновлення української енергетики та задоволення потреб країни у відновленні після масованих ударів російської армії та реалізація Fast Recovery Plan. Для цього Президент закликав дипломатів співпрацювати з урядом, офісом, міжнародними організаціями та державами-партнерами. П’яте завдання — забезпечити нові санкційні пакети проти РФ, щоб держава-терорист відчула реальний тиск. Шосте — робота над підтримкою країн трибуналу щодо злочину агресії та відповідальності воєнних злочинців. Сьоме — допомагати знаходити та блокувати активи Росії та повʼязаних з державою-терористом осіб на території країн перебування. Аби ці кошти були направлені на відновлення нашої держави. Восьмим завданням Володимир Зеленський визначив "підтримку наших людей не просто настільки, наскільки можете, а значно більше".

"Працюйте для того, щоб наші люди повертались в Україну, і щоб всі їхні права та законні інтереси в країнах перебування були задоволені. Українська ідентичність, українські культурні, освітні, інформаційні та соціальні потреби мають бути задоволені", — зазначив Президент.

Також він анонсував створення Українського агентства міжнародної допомоги, яке допомагатиме іншим країнам, у тому числі у цифровій сфері та у сфері продовольчої безпеки. Особливу увагу Зеленський приділив роботі з африканського спрямування, наступного року заплановано відкриття посольств України у 10 країнах Африки.

"Потрібно вивести на новий рівень спроможності України в зовнішній політиці надзвичайних ситуацій. Нам потрібен такий інструмент, який дасть Україні змогу бути субʼєктом реагування на кризові ситуації у світі. Наша присутність має бути відчутною всім, у нашій допомозі мають бути зацікавлені всі. Для цього готуємо створення Українського агентства міжнародної допомоги, яке розширить географію нашого впливу і створить додаткові лінії співпраці з партнерами", — додає Зеленський.

Читайте також на порталі "Коментарі" — війна в Україні: про що говорять заяви та дії союзників України на дипломатичному фронті.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини