Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
Про це йдеться в тексті журналістів "Радіо Свобода", які проаналізували супутникові знімки російських військових обʼєктів у Криму, пишуть "Коментарі". На кожному з таких аеродромів є склади з боєприпасами та паливом. Якщо вдарити по них, то ефект від вибухів буде ще більшим.
Військові авіабази росіян в Криму. Фото: Радіо Свобода
Аеродром у Джанкої - один із найважливіших для росії під час повномасштабного вторгнення. Він є основним летовищем для російських бойових літаків, які воюють на південному фронті. На цьому аеродромі розташовані щонайменше три склади з боєприпасами, понад 50 гелікоптерів і безліч облаштованих місць для розміщення зенітно-ракетних комплексів. Також аеродром часто приймає винищувачі Су-25.
Поруч із Севастополем розташований аеродром "Бельбек". Росіяни у 2018 році тут подовжили злітно-посадкову смугу для стратегічних бомбардувальників. Але вони тут не базуються, оскільки для них безпечніше запускати ракети по Україні з більш дальньої та безпечної відстані. На аеродромі розміщені переважно російські винищувачі.
Одне з основних угруповань російської авіації розміщене на аеродромі у Гвардійському неподалік Сімферополя. Тут зосереджені штурмовики Су-25 і бомбардувальники Су-24.
Ремонтують російські винищувачі Су-25 на авіазаводі в Євпаторії.
Офіційно Україна не має озброєння, здатного вразити всі згадані виданням об'єкти. Але епізоди в Новофедорівці, Джанкої, Севастополі та на Керченському мосту говорять про те, що такі інциденти можуть виникати і там, куди не долітають ракети. Експерти впевнені, що на Крим чекають нові вибухи. І будуть вони там, де будуть на те тактичні причини, а також вразливість російської оборони.
Як писали "Коментарі",США більше не наполягають на тому, щоб ЗСУ не завдавали ударів по російській території, оскільки менше побоюються ескалації з боку Москви. Атаки ЗСУ призвели до подальшого послаблення іміджу "другої армії світу" з погляду її здатності відбивати руйнівні удари.
Новини