Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
РФ крайньою хвилею ракетних ударів по Україні мала намір показати, що стримує майбутній контрнаступ ЗСУ, але насправді суттєвого впливу це не має. Як повідомляє видання "Коментарі", про це йдеться в новому огляді аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).
Ракетний удар. Фото: із відкритих джерел
Експерти вважають, що російські сили намагаються проводити майже щоденні серії ракетних ударів, щоби показати, що стримують потенційні майбутні українські контрнаступальні операції.
Крім того, у звіті Інституту наголошується, що президент РФ Володимир Путін не використав звернення до 9 травня для будь-яких значних змін у своїй риториці. Він, як і раніше, представив РФ такою силою, яка успішно протистоїть усьому Заходу.
В ISW також звернули увагу, що Володимир Путін спробував використати святкування "Дня Перемоги" для згуртування партнерів із країн пострадянського простору, багато з яких прагнуть зменшити залежність від Кремля з лютого 2022 року, коли Москва вирішила розв'язати повномасштабну війну проти України.
Читайте також на порталі "Коментарі" — яка загроза нависла над Росією — як розуміти заяви Пригожина та ситуацію в Бахмуті.
Також видання "Коментарі" повідомляло – у Росії у скороченому вигляді – всього 40 хвилин, зі скасуванням повітряної частини дійства, а також музейним Т-34 у танковому представництві, пройшов парад Перемоги. У гості до Путіна приїхали лише п'ять президентів центральноазіатських держав, самопроголошений президент Білорусі та прем'єр-міністр Вірменії. Російський диктатор традиційно звинувачував Захід у тому, що РФ напала на Україну, а також скаржився, що проти РФ нібито знову розв'язана справжня війна. Які висновки можна зробити після чергового парадобісся країни-агресора? Портал "Коментарі" із цим питанням звернувся до експертів.
Новини