Головна Новини Суспільство Війна з Росією У окупантів проблеми з резервами: чи дійсно росіяни вже готові залишити південь України
commentss НОВИНИ Всі новини

У окупантів проблеми з резервами: чи дійсно росіяни вже готові залишити південь України

Росіяни можуть опинитися перед вибором - який із напрямків важливіше не втратити

6 липня 2023, 09:05
Поділіться публікацією:

Контрнаступ ЗСУ продовжується. Зокрема українські захисники продовжують посилювати тиск на півдні, де продовжують продавлювати оборону РФ. Чи може бути так, що росіяни почнуть відступати великими силами? Що з резервами у росіян для втримання Півдня? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях вивчивши думки експертів. 

У окупантів проблеми з резервами: чи дійсно росіяни вже готові залишити південь України

Російські військові. Фото: з відкритих джерел

Втратити південь, але зберегти схід буде для росіян значно меншою поразкою

Військовий експерт Петро Черник в ефірі "24 каналу" заявив, що росіянам доведеться послабити свої позиції на півдні України через успіхи українських воїнів на Бахмутському напрямку.

Експерт вважає, що, якщо обирати між сходом та півднем, то росіянам важливіше утримати контроль над сходом України, ніж залишитися на півдні.

"У стратегічному розумінні, російські окупаційні війська готові залишати південь. Інакше вони б не готувалися тримати оборону на Перекопському перешийку", – зазначив експерт.

Петро Черник також вислови думку, що втратити південь, але зберегти схід буде для окупантів значно меншою поразкою, ніж втратити Бахмут та інші міста Донбасу.

Сьогодні, щоб повністю закрити потреби по Півдню, російському угрупованню потрібно там збільшити свою присутність до 500 тисяч

Військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив, що країна-агресор для закриття своїх потреб у людському ресурсі на Півдні України має збільшити свою присутність там до 500 тисяч особового складу. Зважаючи на це, противнику потрібно десь взяти ще 300-350 тисяч резерву.

Експерт нагадав, що у минулому році РФ провела "часткову" мобілізації, в рамках якої було набрано 300 тисяч особового складу, тобто, десь по 100 тисяч чоловік на місяць, і при цьому були дуже великі проблеми з продовольством, казармами, полігонами, одягом та спорядженням.

"Росіяни в дуже-дуже непростому становищі і так чи інакше наближаються до свого чергового рішення щодо жесту "доброї волі", — вважає Олександр Коваленко.

Читайте також на порталі "Коментарі" — чому контрнаступ ЗСУ все ще на малих оборотах – як може допомогти Захід.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини