Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Після зимової кампанії російське військове командування змінило тактику населення ракетних та дронових ударів по Україні. Якщо у березні здавалося, що ворог взяв паузу в обстрілах, то вже з середини квітня стало зрозуміло, що ворог намагається нарощувати удари по Україні, скорочуючи перерви між атаками. Чому так відбувається? У чому полягає нова тактика російських повітряних обстрілів? Портал "Коментарі" розбирався в цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.
Ракетний удар. Фото з відкритих джерел
Військовий експерт Defense Express Валерій Рябих в ефірі телеканалу Еспресо розповів, що з 1 вересня минулого року до початку червня 2023 року в Україні країна-агресор випустила приблизно 1050 ракет різних типів і майже 1200 дронів.
За його словами, якщо скласти ці числа з попередньою статистикою Повітряних сил, то з 1 вересня минулого року до початку червня 2023 року слід зазначити, що Україна була атакована тисячами ракет і дронів.
Валерій Рябих звернув увагу, що ворог намагається максимально навантажити українську ППО, сподіваючись, що якоїсь миті вона не витримає. Адже треба врахувати, що на збиття однієї ракети задіяно приблизно дві ракети ППО. Тому є велика надія на наших партнерів, які мають розуміти, яку гру веде Росія.
Директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь в інтерв'ю "ТСН" розповів, що як такої нової тактики росіяни не мають, тому що вони її постійно змінюють.
Наразі окупанти, за словами експерта, максимально намагаються вантажити українську ППО використанням "Кинджалів", причому спочатку одиничним, а потім масованим.
Самусь уточнив, що закривання неба – це все ж таки не два Patriot і не три, коли ми можемо створювати в тому числі радарну систему.
Читайте також на порталі "Коментарі" – чому з'явилися заяви РФ про контрнаступ ЗСУ – як варто реагувати.
Новини