Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Остання економічна політика Кремля вказує на те, що російська економіка, ймовірно, зіткнеться зі значними проблемами в 2025 році, і що президент Росії диктатор Володимир Путін стурбований економічною стабільністю Росії в довгостроковій перспективі. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Інституту вивчення війни (ISW).
Фото: колаж порталу "Коментарі"
Нещодавно Кремль прийняв кілька заходів, спрямованих на скорочення видатків російського уряду на поранених російських військовослужбовців, боротьбу з інфляцією та вирішення довгострокових демографічних проблем, таких як низька народжуваність і нестача робочої сили.
"Ця політика демонструє, що російська економіка не настільки стійка до санкцій Заходу, грошових обмежень і вартості воєнних дій, як це представляє російський уряд. Ця політика також демонструє, що Кремль не зможе підтримувати затяжну війну протягом багатьох років і десятиліть, захищаючи російське суспільство від економічних проблем. Послідовна західна та міжнародна підтримка опору України на полі бою ще більше загострить економічні проблеми Росії", – зазначають в ISW.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв:
Яких проблем заподіяли західні санкції Лаврову
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров розповів, що останніми роками стикався з проблемами при заправці літака спеціального льотного загону "Росія" через західні санкції. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на російські ЗМІ.
"Минулого року, коли мені було доручено представляти президента на саміті в Йоганнесбурзі, там ціла історія була із заправкою літака для польоту назад. Тому що, виявляється, там практично всі компанії, які здійснюють заправку авіаційним паливом, вони не належать країні", — сказав Лавров в інтерв'ю для проекту "Новий світ" із Мариною Кім. Лавров додав, що така сама ситуація з ним була і у Бразилії.
Новини