Головна Новини Суспільство Війна з Росією у Трампа назвали реальний термін закінчення війни в Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

у Трампа назвали реальний термін закінчення війни в Україні

Декілька місяців для врегулювання війни між Росією та Україною - оптимістичний прогноз

сьогодні, 15:07
Поділіться публікацією:

Про це на умовах анонімності повідомляють в оточенні обраного президента США Дональда Трампа, пише 15 січня портал "Коментарі" з посиланням на Reuters. Про це на умовах анонімності повідомляють в оточенні обраного президента США Дональда Трампа, пише 15 січня портал "Коментарі" з посиланням на Reuters. У Трампа визнають, що кандидат у президенти США промахнувся із передвиборчими обіцянками, розповідаючи, що він закінчить війну Росії проти України за 24 години.

у Трампа назвали реальний термін закінчення війни в Україні

Трампу залишається лише розвести руками: терміни закінчення війни в Україні зростають. Фото: із відкритих джерел

Двоє неназваних соратників Трампа сказали, що обіцянки закінчити війну за добу були "поєднанням передвиборних галасливих заяв із недостатнім розумінням нерозв'язності конфлікту та часу, необхідного для формування нової адміністрації". Вони не уточнили для Reuters, наскільки команда Трампа зараз, говорячи про "кілька місяців", просунулась у розумінні масштабів війни між Україною та РФ.

Водночас колишній посол США в Україні Джон Хербст вважає, що навіть такий термін – кілька місяців – є "надто оптимістичним". На його думку, "щоб це спрацювало", Трамп має переконати російського правителя Володимира Путіна у тому, що непоступливість РФ має свої негативні сторони.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав про те, чи зможе Трамп закінчити війну в Україні за 100 днів. А про те, щоб припинити війну за 24 години, як 47-й президент обіцяв перед виборами, у Трампа вже навіть не згадують. Спочатку Трамп почав обіцяти "швидко вирішити" ситуацію, не вдаючись до подробиць. Потім — просто "вирішити". А тепер відступив від своєї риторики ще далі, заявивши, що закінчити війну в Україні буде набагато складніше, ніж, наприклад, досягти припинення вогню у Газі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини