Головна Новини Суспільство Війна з Росією Стало відомо, чому «корейський сценарій» не можна застосувати для припинення війни в Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Стало відомо, чому «корейський сценарій» не можна застосувати для припинення війни в Україні

Так званий «корейський сценарій» не можна застосувати в Україні, оскільки тут ворогуючі сторони не виснажені війною, і РФ і далі готова захоплювати нові території, написав у Фейсбуці політичний експерт Юрій Богданов

27 лютого 2024, 12:09
Поділіться публікацією:

У світі знову піднімають тему "заморозки" війни в Україні. Серед всього іншого пропонують і так званий "корейський сценарій", коли бойові дії припинені, але мирний договорі не підписаний. Проте Богданов підкреслює, що він абсолютно не підходить Україні.

Стало відомо, чому «корейський сценарій» не можна застосувати для припинення війни в Україні

Юрій Богданов

Експерт нагадав, що при "корейському сценарії" обидві ворогуючі сторони виснажені настільки, що вже не можуть проводити жодних бойових дій. За його словами, Корейський півострів за 3 роки війни мав приблизно 15% відносно цілого житлового фонду, стан перманентного напівголоду і зруйновану економіку, плюс сукупно загинуло десь 10% населення.

"При цьому я не виключаю, що такий сценарій можливий у майбутньому. Коли обидві сторони будуть по-справжньому виснажені. До цього йде, якщо ані Україна і партнери, ані Росія не зможуть "перегорнути дошку" на полі бою",
- підкреслив Богданов.

При цьому він додав, що на даний момент жодна із ворогуючий сторін не має внутрішнього колапсу у своїх країнах. Окрім того, російський диктатор Володимир Путін не готовий обговорювати жодних мирних пропозицій, хіба капітуляцію України.

Богданов попередив, якщо Кремлю зараз дати можливість "заморозити" війну, то він використає цей час для того, щоб зміцнити внутрішній контроль, а також стабілізувати економіку. Окрім того, російський диктатор за цей час спробує по-справжньому інтегрувати окуповані українські території включно з Кримом в російський простір.

"Так, шукаючи можливість "корейського сценарію" у мріях стати Південною Кореєю було б корисно не реалізувати "в'єтнамський сценарій". І не стати Південним В’єтнамом. До речі, де він?"
— додав експерт.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Президент Чехії Петр Павел заявив, що війна в Україні не закінчиться швидко. За його словами, після переобрання Володимира Путіна знову президентом Росії, Кремль буде намагатись й надалі окупувати українські території.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини