Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Разом з тим, як вважає Олексій Антипович, навіть значне обурення не приведе до того, що українці вийдуть на вулиці із масовими протестами.
Мобілізація в Україні
За його словами, протягом січня та лютого українці зазначали, що держава почала рухатися у неправильному напрямку. Таку тенденцію соціолог пов’язує саме із бажанням ухвалити урядовий закон про посилення мобілізації.
Проте, як відзначає Антипович, не може бути такого, щоб в умовах війни мобілізація не проводилась. При цьому він додає, що українці бояться іти воювати, і це природно, бо страх смерті є базовим страхом.
Окрім того, він додав, що українці бояться йти до ТЦК на тлі нічим не підтверджених чуток про те, що на наступний день після відвідування військкомату чоловіків одразу відправляють на фронт.
Нагадаємо, у Верховній Раді приступили до розгляду правок в законопроєкт про мобілізацію. Оскільки їх понад чотири тисячі, то очікується, що профільний комітет буде їх розглядати протягом кількох тижнів. Саме тому сумнівно, що законопроєкт про мобілізацію ухвалять найближчим часом. Окрім того, стало відомо, що найбільше "законодавчого спаму" в законопроєкт подали депутати із фракції "Слуга народу".
Також портал "Коментарі" повідомляв, що на думку військового експерта Олега Жданова, не варто молитися на закон про мобілізацію, як на чарівну паличку, яка зможе вирішити проблеми на фронті. Правда в тому, каже він, що нових людей просто не буде чим забезпечити. Ймовірно, їх триматимуть "голими" на полігоні, доти, поки туди не прилетить ворожа ракета.
Новини