Головна Новини Суспільство Війна з Росією Стало відомо, чи буде далі працювати у Раді нардеп з російським паспортом
commentss НОВИНИ Всі новини

Стало відомо, чи буде далі працювати у Раді нардеп з російським паспортом

Політик Андрій Аксьонов склав повноваження народного депутата України

9 січня 2023, 18:07
Поділіться публікацією:

Український політик з проросійською позицією Андрій Аксьонов склав повноваження народного депутата України. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк у Telegram.

Стало відомо, чи буде далі працювати у Раді нардеп з російським паспортом

Андрій Аксьонов (фото з відкритих джерел)

"Ще один депутат складає мандат. Андрій Аксьонов. Коли Рада проголосує це рішення, то в Парламенті залишиться рекордно мала кількість нардепів. Лише 415", — написав Железняк.

На звільнення Аксьонова відреагувала також представниця "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко, яка засудила діяльність Аксьонова  

"Нардеп Андрій Аксьонов написав заяву про складання мандата. Нагадаю, цей, прости Господи, народний обранець, представляє багатостраждальний 50-й округ на Донеччині", — відреагувала Ірина Геращенко в соцмережах.

 Відомо, що український народний депутат Андрій Аксьонов має російський паспорт. Окрім цього, він підтримував так звані республіки "ДНР" та "ЛНР".

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у Кабміні попередили про серйозні наслідки взяття російського паспорта. Якщо громадяни України добровільно одержують паспорт Росії – це має розцінюватися як кримінальний злочин. Виняток може бути лише у тих ситуаціях, коли країна-агресора застосовує на окупованих територіях репресії, насильство, силою змушуючи отримати російський документ. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Віце-прем'єр зазначила, що за масовою видачею російських паспортів на тимчасово окупованих територіях ховаються зрозумілі плани ворога. За допомогою паспортів росіяни хочуть виправдати окупацію, війну, захоплення нових територій, озброєну агресію. Україна має чітким правовим регулюванням дати відповідь – на законодавчому рівні назвати військовим злочином із наступними покараннями таку примусову паспортизацію. Покарання мають отримати не лише ті, хто ініціює цей процес, а й ті, хто добровільно у ньому чує.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини