Головна Новини Суспільство Війна з Росією Стала відома формула перемоги України. Що вона передбачає
commentss НОВИНИ Всі новини

Стала відома формула перемоги України. Що вона передбачає

Немає формули припинення війни, бо Росія уже давно намагається знищити Україну, проте є формула перемоги України, відзначив у Фейсбуці політтехнолог Сергій Гайдай

1 квітня 2024, 14:41
Поділіться публікацією:

Як відзначив Сергій Гайдай, насправді війна між Україною та Росією йде з 1991 року. Спочатку, за його словами, це була світоглядна війна, і багато її просто не помічали. Потім в 2014 році прийшла окупаційна та гібридна війна, під час якої українці ще не вірили в те, що можуть перемогти Росію. І після цього у 2022 році прийшла повномасштабна війна, разом з нею прийшло розуміння, "що або вони нас, або ми їх", відзначив експерт.

Стала відома формула перемоги України. Що вона передбачає

Перемога України

"Ворог не збирається її закінчувати поки повністю нас не знищить. На "припинення" він погодитися тільки за умов нашої капітуляції або для накопичення сил і засобів щоб підготувати подальше вторгнення на наші землі до повної ліквідації української незалежності"
, — відзначив Гайдай.

При цьому він назвав чотири складові формули перемоги України. По-переш, це тотальні зміни з соціально-політичному устрої країни. За його словами, необхідно скоротити державний апарат до оптимального мінімуму. На його думку, варто залишити чотири департаменти державного управління (оборони, управління національними економічними активами, захисту прав і свобод, і міжнародних відносин) де працюють тисячі менеджерів замість мільйонного корумпованого класу держуправлінців.

По-друге, необхідно провести кардинальну реформу армії. Як вважає Гайдай, замість небоєздатного особистого складу передпенсіонерів радянської школи (від полковників до генералів), де на одного бійця на передовій п’ять військових бюрократів в тилу, нам потрібна сучасна, технологічно оснащення боєздатна армія з мільйонами дронів і снарядів, з тисячами мінометів і мін українського виробництва з мережецентричними принципами управління. З дистанційними засобами знищення ворога до десятків кілометрів від лінії оборони, де солдати захищені капітальними фортифікаційними спорудами. З тисячами БПЛА і ракет, які знищують інфраструктуру ворога на сотні і тисячі кілометрів у ворожому тилу. Також, додав Гайдай, Україні потрібні командири, які мислять нестандартно.

По-третє, економіка на принципах підприємницьких свобод, конкуренції і відсутності монополій. Тобто, підкреслив Гайдай, необхідна економіка без втручання держапарату в підприємницьку діяльність.

По-четверте, передача місцевим громадам повноважень по визначенню своєї податкової політики і самостійному збору місцевих податків з фіксованим відсотком відшкодування у центральний бюджет. Місцеве самоврядування з повноваженнями обирати своє керівництво, правоохоронців, суддів, прокурорів і інші інституції влади незалежні один від одного. Громад з можливість створювати свої підрозділи тероборони і ППО. Які стануть резервом для ЗСУ. І звичайно, говорить експерт, українські громадяни повинні отримати право володіння будь якою зброєю і правом озброєного самозахисту.

При цьому Гайдай вважає, що мільйони звільнених чиновників і депутатів з колишнього держуправління підлягають мобілізації в армію, або мобілізуються на роботи по забезпеченню оборонних заходів для країни. Експерт вважає, що саме таким людям, на відміну від простих громадян, необхідно до кінця війни заборонити виїжджати за кордон.

"Все це призведе до різкого підвищення боєздатності і конкурентоспроможності країни і розгрому армії окупантів, неможливості окупувати таку країну, звільненню територій і поразки країни агресора. А значить і закінченню війни. Інший шлях я не бачу"
, — додав експерт.

За його словами, при виході ЗСУ на кордони 1991 року, Україна збудує на цих кордонах капітальні лінії фортифікацій і оборони країни. Повітряний простір треба буде перекрити сучасними системами ППО.  При цьому Гайдай відзначив, що це є непростим шляхом, проте іншого виходу у України просто немає.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що на думку експертів, війна ще триватиме щонайменше пів року.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини