Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
США та союзники докладають зусиль, у тому числі постачанням озброєння, щоб до кінця 2024 року Україна змогла розпочати переговори з Росією на вигідних для Києва умовах. Експерти проаналізували для видання "Коментарі" цю заяву, яку зробив перший зампомічника президента США з нацбезпеки Джонатан Файнер.
Переговори. Фото: з відкритих джерел
Колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, голова Луганської військово-цивільної адміністрації (2015-2016 роки), керівник та засновник волонтерської групи "Народний тил" Георгій Тука розмірковує так:
Зрозуміло, продовжує експерт, що Росія вже обурюється, даючи зрозуміти, що не готова на таких умовах вести переговори. Зараз вона не готова забиратися з наших територій, звільняти всіх полонених, виплачувати репарації та контрибуції.
На його думку, у найближчі два-три місяці навряд чи вдасться накопичити достатню потужність для такого удару. Але це не означає, наголошує експерт, що у нас не з'явиться потрібної кількості сил та засобів, припустимо, за півроку. Просто це потребує системних рішень, колосальних ресурсів, часу. Світ не готувався до такої війни, констатує Георгій Тука.
Політолог Дмитро Воронков нагадує, що частина республіканців продовжує блокувати допомогу Україні.
Діюча Адміністрація президента-демократа явно налаштована інакше, акцентує він. Але й пробити підтримку наразі не може.
Читайте також на порталі "Коментарі" — з якою кризою зіткнулися США: як може вирішитись питання щодо допомоги Україні.
Новини