Рубрики
МЕНЮ
Анна Нестерова
Враховуючи той факт, що жителі всіх регіонів України практично щодня зазнають ракетних ударів з боку РФ, потрібно бути готовими до повного блекауту. Крім цього, регулярний обстріл об'єктів критичної інфраструктури може позбавити українців усіх благ цивілізації.
Готуємо без світла та газу/ Фото: pexels
Насамперед необхідно вдома організувати стратегічний запас їжі. Обов'язково придбайте продукти тривалого зберігання: консерви, галети та сухарі, паштети, супи та каші швидкого приготування, гранолу, горіхи, консервовані фрукти та овочі. Також у кожного має бути максимально великий запас питної води.
Бажано також придбати газовий пальник, який допоможе вам готувати гарячу їжу прямо в оселі.
Дієтологія Тетяна Лакуса на своїй сторінці в Instagram зазначила, що навіть за відсутності світла, газу та гарячої води ви повинні намагатися харчуватися збалансовано та насичувати організм усіма необхідними корисними речовинами.
Для цього обов'язково вводіть у свій раціон такі продукти:
Готуємо без світла та газу: рецепти
Заливати нижчеперелічені крупи можна холодною водою, молоком або кефіром за бажанням.
Гречана каша: крупу заздалегідь замочити водою кімнатної температури молоком або кефіром і дати настоятися від 5 до 10 годин.
Вівсянка або вівсяні пластівці: у холодній воді дати настоятися 30 хвилин або одну годину; у окропі дати настоятися 20 хвилин.
Кускус: у холодній воді дати настоятися 20-30 хвилин; у гарячій воді дати настоятися 5-10 хвилин.
Перлова каша: у холодній воді дати настоятися від 10 до 24 годин.
Кіноа: залити холодною водою і залишити на ніч.
Також усі каші можна готувати у термосі. Пам'ятайте: 1 година кипіння на плиті дорівнює 4-5 годинам настоювання в термосі.
Раніше "Коментарі" писали про те, що робити, якщо ви застрягли в ліфті та немає світла: . Якщо ви опинилися замкненими в ліфті через раптове відключення електроенергії, то не варто панікувати. Ми підготували вам дієві поради, які допоможуть пережити цю неприємність.
Новини