Головна Новини Суспільство Війна з Росією Російські добровольці назвали головну мету рейдів в Росію
commentss НОВИНИ Всі новини

Російські добровольці назвали головну мету рейдів в Росію

Російські добровольці заявили, що їх основна мета - це повалити режим російського диктатора Володимира Путіна.

15 травня 2024, 16:25
Автор:
avatar

Slava Kot

Поділіться публікацією:

Російський повстанський рух, який складається з трьох угруповань Легіон "Свобода Росії", "РДК" та "Сибірський батальйон" готові знову йти на територію РФ з військовими діями. Основна мета таких рейдів, це закріпитись в Росії та повалити режим Путіна.

Російські добровольці назвали головну мету рейдів в Росію

Олексій Барановський. Фото з відкритих джерел

Доброволець з Легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський в інтерв’ю Nexta розповів про головне завдання повстанського руху.

"Поки Путін на місці, наше завдання — його позбутися… Ми ходимо в рейди на територію РФ, щоб одного разу туди зайти на більш тривалий термін і на більш значну глибину — це план-максимум", — говорить Барановський.

За словами російського добровольця, ЗСУ не буде переходити кордон, тоді як вони, як громадяни РФ хочуть повернутись додому та навести там порядок, який можливий у випадку падіння режиму Путіна.

Олексій Барановський вважає, що якщо російським добровольцям вдасться закріпитись у Росії, то до них почне долучатись більше людей з підпілля, адже, за словами добровольця серед громадян РФ існує "протестний потенціал". 

Барановський також прогнозує, коли такий варіант розвитку подій можливий.

"Це станеться, коли РФ почне програвати на полі бою в Україні, коли економіка просідатиме під санкціями. Коли всі ці фактори складуться в один пазл. І коли ми будемо готові, коли виростемо в кількісному складі", — заявив доброволець з Легіону "Свобода Росії"

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що бійці з Легіону "Свобода Росії" звернулись до армії Путіна.

Також "Коментарі" писали, що два офіцери РФ не віддали честь Путіну на параді у Москві.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини