Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Росія продовжує свій наступ в Україні. Чи є загроза, що Москва може посилити наступ і все ж таки досягти своєї мети? Від чого залежить готовність сторін сісти за стіл переговорів? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Військовий аналітик, ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман в ефірі телеканалу "FREEДОМ" висловив думку, що російські окупаційні війська проґавили "вікно можливостей", яке в них з'явилося на початку року через затримки в постачанні американської військової допомоги Україні.
Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв’ю "24 Каналу" висловив думку, що росіяни своїм наступом як раз і хочуть забезпечити собі на переговорах кращі переговорні позиції. Того ж самого прагне і Україна.
За словами експерта, зараз створюються міжнародні об'єднання, які готові вести переговори. Це є позитивним моментом для України, адже на законодавчому рівні наша країна не може напряму вести переговори з Росією.
Тимочко наголосив, що вибивати ворога з території України будуть військові, переговори ж вестимуть дипломати. Повинен бути акцент на взаємодії всіх органів влади. Коли кожен з них буде ефективно виконувати свої повноваження і функції, тоді це буде запорукою наступу та переговорів.
За його словами, такий процес вийшов через те, що Росія є в рази більша, її економіка була завжди військово орієнтована. Навіть за таких умов зараз Росія формує союзників, чи то Північна Корея, чи Іран. Які б не відбувались переговори, на думку Тимочка, їхня сила впливу завжди залежатиме від успіхів армії.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чому світ проспав початок Третьої світової війни: про що говорять заяви Макрона.
Новини