Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Росіяни не припиняють свій ракетно-дроновий терор України. Про що говорить тактика ударів ворога по Україні? Незважаючи на системність атак противника, з чим у нього простежуються досить серйозні проблеми? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Удар по Україні. Фото: з відкритих джерел
Колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів, що росіяни оперативно нарощують потужності для обстрілу України, що створює проблеми для нашої країни.
Експерт зазначив, що країна-агресор використовує більше засобів повітряної поразки, включаючи безпілотники різного типу та ракети. Романенко додав, що ворог також запускає Україною велику кількість дронів-обманок.
Романенко наголосив, що росіяни також змінили порядок використання ударних БПЛА. Він нагадав, що раніше ворог запускав безпілотники за маршрутом на висоті до одного кілометра, а вже поблизу цілі вони знижувалися. Тепер ситуація змінилася.
За його словами, на таких висотах українським мобільним групам проблематично виявляти та супроводжувати дрони, особливо вночі. Саме тому ворожі БПЛА найчастіше потрапляють за цілями.
Авіаційний експерт та аналітик Костянтин Криволап розповів в ефірі "24 Каналу", що незважаючи на запуск сотень "Шахедів" та крилатих ракет, російська атака в ніч на 21 липня не є рекордною. Навпаки, вона свідчить про наявні технічні проблеми в російській армії. Зокрема, про перевантаженість винищувачів, які є носіями "Кинджалів".
Експерт зазначив, що після українських ударів у росіян залишилося шість модифікованих МіГ-31К, які є носіями ракет "Кинджал". У той же час, експерт зазначив, що російська атака в ніч проти 21 липня має політичну мету.
Читайте також на порталі "Коментарі" – як ударами дронів та ракет РФ готується до переговорів: чим відповісти Україні.