Головна Новини Суспільство Війна з Росією Путін і Сі вже готуються до переговорів щодо України: нові одкровення Орбана
commentss НОВИНИ Всі новини

Путін і Сі вже готуються до переговорів щодо України: нові одкровення Орбана

З листа Орбана ЄС стали відомі нові подробиці про переговори щодо України

10 липня 2024, 14:27 comments5453
Поділіться публікацією:

Дедалі більше новин розносять ЗМІ, аналізуючи листа прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який він відправив керівництву ЄС після поїздок до Москви та Пекіна. Сьогодні стало відомо про те, що російський диктатор Володимир Путін та голова КНР Сі Цзіньпін сходяться на думці щодо того, що до кінця року між Україною та Росією відбудуться мирні переговори. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише видання El País, з посиланням на лист Орбана.

Путін і Сі вже готуються до переговорів щодо України: нові одкровення Орбана

Путін і Сі Цзіньпін. Фото: з відкритих джерел

Варто зазначити, у своєму листі угорський прем'єр підбиває підсумки переговорів і стверджує, що Європа має "запустити" мирну ініціативу, не чекаючи США. За його словами, наступні два місяці на лінії фронту в Україні будуть "драматичнішими, ніж будь-коли".

"Виходячи з моїх розмов, я вважаю, що зараз є більше шансів, що всі можливі пропозиції щодо припинення вогню та дорожньої карти для мирних переговорів будуть позитивно сприйняті", — стверджує він у документах, до яких має доступ видання.

За словами Орбана, політичне лідерство, надане Сполученими Штатами, обмежене через виборчу кампанію, що триває.

"Тому ми не можемо очікувати, що найближчими місяцями вони висунуть якусь подібну пропозицію. Ми маємо вважати, що припинення вогню відповідає духу європейської стратегічної автономії", — зазначив він.

При цьому Орбан додав, що лідер Китаю Сі Цзіньпінь передав йому, що бачить себе "чесним брокером".

"Президент Сі бачить політику Китаю як політику світу, у той час, як політика США та Європи — це політика війни, в якій Європа автоматично слідує американській лінії", — зазначає угорський лідер у своєму листі про візит до Пекіна.

Щодо мирної формули, Орбан каже, що російський диктатор Володимир Путін вважає "актуальною" пропозицію, яка була покладена на стіл навесні 2022 року — єдиний раз, коли Київ та Москва вели прямі переговори.

Тепер Орбан стверджує, що Путін та Сі Цзіньпінь припускають, що нові мирні переговори між Росією та Україною відбудуться до кінця року.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Орбан хоче поєднати зусилля з Ердоганом: як це стосується війни в Україні.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини