Головна Новини Суспільство Війна з Росією Після розмови Трампа та Путіна все змінилося: The Times розкрило деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Після розмови Трампа та Путіна все змінилося: The Times розкрило деталі

The Times: після розмови Трампа з Путіним спроби ізолювати Росію провалилися

сьогодні, 10:33
Поділіться публікацією:

Телефонна розмова президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна, яка тривала протягом 90 хвилин, свідчить про те, що спроби ізолювати РФ і перетворити лідера Кремля на міжнародного ізгоя провалилися. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише The Times.

Після розмови Трампа та Путіна все змінилося: The Times розкрило деталі

Дональд Трамп та Володимир Путін

У матеріалі йдеться про те, що прихильники Росії вітали телефонну розмову Трампа з Путіним. Зокрема, ультраконсервативний олігарх Костянтин Малофєєв, який близький до Кремля, заявив, що зустріч віч-на-віч між лідерами Росії та США може "по-справжньому покласти край війні і розпочати новий світовий порядок".

"Жодних негативних конотацій від Трампа, нічого про російську агресію, жодних "страшних злочинців", нічого такого. Все дуже чемно", — прокоментував російський пропагандист Володимир Соловйов.

Водночас у The Times вважають, що у Києві цей дзвінок, швидше за все, посилить переживання про те, що Трамп може усунути Україну під час мирних переговорів.

"Однак підняти трубку та поговорити з Путіним набагато легше, ніж припинити найбільшу війну в Європі з 1945 року. Існують сумніви щодо здатності американського лідера зупинити бойові дії, не капітулюючи повністю перед вимогами Москви", — наголосили у виданні.

Наразі важко уявити, як після того, що зробили російські окупанти в Україні, можна досягти завершення війни на умовах Путіна, зазначають у матеріалі.

"Диктатор вимагає, щоб Україна визнала російське правління у чотирьох областях на сході та півдні країни, а також у Криму, який Кремль анексував у 2014 році. Він також хоче, щоб Україна стала "нейтральною" країною і відмовилася від будь-яких амбіцій щодо вступу до НАТО", — нагадали в The Times.

У свою чергу, Україна не повинна складати зброю, якщо Трамп скаже це зробити. Зокрема, у грудні міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що Київ зможе продовжувати воювати "принаймні протягом першого півріччя й надалі", навіть якщо американський лідер припинить усю військову допомогу США.

Також заклик Трампа як прорив у відносинах Москви та Вашингтона привітали і російські пропагандистські ЗМІ.

Читайте також на порталі "Коментарі" — чи погодився Путін на низку компромісів після розмови з Трампом: у США дали відповідь.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини