Головна Новини Суспільство Війна з Росією Після 2022-го ситуація кардинально змінилася: чи ризикне тепер Путін застосувати ядерну зброю
commentss НОВИНИ Всі новини

Після 2022-го ситуація кардинально змінилася: чи ризикне тепер Путін застосувати ядерну зброю

Поки що РФ далека від поразки у війні, ймовірність застосування ядерної зброї вкрай низька, вважає професор кафедри міжнародних відносин НАУ Максим Ялі

31 жовтня 2024, 15:58
Поділіться публікацією:

Імовірність того, що російський диктатор Володимир Путін віддасть команду застосувати ядерну зброю, вкрай мінімальна. Адже зараз у Росії на фронті справи йдуть цілком непогано, російська армія просувається. Отже, Путіну немає ніякого змилу використовувати найпотужнішу зброю. А заяви про те, що він може застосувати ядерну зброю, він справи і раніше, але ні до чого це не призвело. Про це в ексклюзивному інтерв'ю нашому порталу розповів політолог, професор кафедри міжнародних відносин НАУ Максим Ялі.

Після 2022-го ситуація кардинально змінилася: чи ризикне тепер Путін застосувати ядерну зброю

Ядерна зброя Путіна

Експерт зазначив, що на даний момент з огляду на те, що, на превеликий жаль, українські війська відступають на поле бою, загрози застосування Росією ядерної зброї у короткостроковій перспективі не існує.

"Навпаки, нехай повільно, але, проте, планомірно збройні сили Росії просуваються. У тій же Курській області ЗСУ перейшли в оборону. Тому яскравих успіхів на фронті, які загрожували б військовою поразкою Росії, на даний момент немає. Відповідно, і військових причин для застосування ядерної зброї РФ також немає", – прокоментував Максим Ялі.

На думку політолога, брязкання ядерною зброєю має суто політичні причини, а саме – майбутні президентські вибори у Сполучених Штатах, де Україна та загроза розв'язання Третьої світової війни та використання ядерної зброї є одним із ключових наративів.

Читайте також на порталі "Коментарі" — в Україні зробили лише натяк щодо можливості використання ядерної зброї у разі неможливості приєднання до НАТО. Проте цю тезу підхопили як у країнах, і у Росії. Про що говорить "розкручування" теми щодо відновлення Україною ядерної зброї? Чи можуть такі розмови пришвидшити членство України в Альянсі? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини