Головна Новини Суспільство Війна з Росією Наскільки окупантам вдалося просунутися вперед після захоплення Авдіївки: які ризики
commentss НОВИНИ Всі новини

Наскільки окупантам вдалося просунутися вперед після захоплення Авдіївки: які ризики

Внаслідок просування російських окупантів, під їхній контроль перейшли три села в районі Авдіївки

29 лютого 2024, 07:00
Поділіться публікацією:

Ситуація на фронті продовжує залишатися непростою, адже противник не задовольняється захопленням Авдіївки та продовжує посилювати тиск, намагаючись захопити нові населені пункти та території. Наскільки окупантам вдалося просунутися вперед після захоплення Авдіївки? У чому складність ситуації на Авдіївському напрямку? Портал "Коментарі" розбирався в цих питаннях, вивчивши думки експертів.

Наскільки окупантам вдалося просунутися вперед після захоплення Авдіївки: які ризики

Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел

Росіяни не знижують темпу наступу

Аналітики Bild зазначають, що за 10 днів російські військові просунулися на Авдіївському напрямку одразу на 5 км. Як пише видання, за оцінками аналітиків, за збереження такого темпу росіяни за кілька місяців досягнуть адміністративного кордону між Донецькою та Дніпропетровською областю.

Складна ситуація для ЗСУ склалася й неподалік Бахмута, де російські окупанти просуваються до населеного пункту Часів Яр. Там окупаційні війська мають перевагу у озброєнні та живій силі, а також майже безперешкодно завдають масованих авіаударів.

Відсутність оборонних споруд на Авдіївському напрямку – велика проблема

Журналіст Юрій Бутусов в ефірі Radio NV розповів, що серйозною проблемою для ЗСУ є відсутність оборонних споруд на Авдіївському напрямку, куди мали відійти українські військові.

"Люди відведені (те, що я бачив на власні очі) у відкрите поле. На жаль, весь цей час, за всі ці роки, штурми, жодних тилових позицій щодо Авдіївки побудовано не було, жодних інженерних робіт не проведено. Мінування наші воїни роблять самі — Ті, кого посилають туди. Міни "в малюнок" ставляться самими підрозділами вже під час боїв. Нори, окопи — все це копається під час боїв під вогнем противника. Звичайно, нічого капітального вирити не можна", — стверджує Бутусов.

Читайте також на порталі "Коментарі" – що сталося з Україною після перемог у 2022 році: куди поверне війна.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини