Головна Новини Суспільство Війна з Росією Наближаємося до демобілізації: що заявили у Міноборони
commentss НОВИНИ Всі новини

Наближаємося до демобілізації: що заявили у Міноборони

Законопроект про демобілізацію в Україні активно опрацьовується

28 березня 2025, 14:06 comments13381
Поділіться публікацією:

Міноборони та Генштаб ЗСУ продовжують працювати над законопроектом про демобілізацію військових. Документ враховуватиме позиції командування ЗСУ. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявила заступник міністра оборони Катерина Чорногоренко.

Наближаємося до демобілізації: що заявили у Міноборони

Демобілізація військових. Фото: з відкритих джерел

"Міністерство оборони разом із Генеральним штабом веде роботу з підготовки цього законопроекту", — зазначила заступник міністра.

Вона уточнила, що позиція Генерального штабу, позиція головнокомандувача ЗСУ, начальника Генерального штабу дуже важлива для цього законопроекту, тому що саме вони несуть відповідальність за успішність військових операцій, які зараз ведуться нашими військовослужбовцями.

"Я хотіла б сказати, що це найважливіший законопроект, ми розуміємо його соціальну значущість і для наших військових. І для Міністерства оборони, для Генерального штабу тут потрібна спільна робота, ми її дуже швидко ведемо", — наголосила Чорногоренко.

Читайте також на порталі "Коментарі" – президент України Володимир Зеленський розповів, коли буде демобілізація військових.

За його словами, перше — потрібно забезпечити безпеку для українців — неможливо досягти просто припинення вогню без гарантій, а за рік Росія знову розпочне наступ.

"Наші військові на фронті, якщо ми закінчуємо гарячу стадію війни, то цим людям потрібно відпочивати, повернутися до своїх родин — якщо це закінчення війни. А якщо це не закінчення війни і немає гарантій безпеки, що робити. Тобто вони будуть залишатися там — не буде якийсь час пострілів, але будуть там залишатися і чекати? Поки можливий ризик повторно.

За його словами, якщо буде завершення гарячої фази війни, то треба ясно розуміти, як це закінчується, які гарантії безпеки надають Україні партнери.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини