Головна Новини Суспільство Війна з Росією На Заході жахнули прогнозом: скільки ракет та безпілотників за ніч РФ може направити на Україну
commentss НОВИНИ Всі новини

На Заході жахнули прогнозом: скільки ракет та безпілотників за ніч РФ може направити на Україну

The Telegraph пише про те, що РФ близька до того, щоб бити по Україні 1000 ракет і безпілотників на день

7 липня 2025, 10:51
Поділіться публікацією:

Зростаюча оборонна промисловість РФ, яку посилило розширення ракетного заводу у Воткінську та ланцюжки поставок, незабаром дозволить окупантам запускати 1000 ракет та безпілотників по українських містах за одну ніч. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише видання "The Telegraph".

На Заході жахнули прогнозом: скільки ракет та безпілотників за ніч РФ може направити на Україну

Дрон-камікадзе "шахед". Фото: з відкритих джерел

У матеріалі йдеться, що російський диктатор Володимир Путін сподівається, що, завдаючи повторних атак, він зможе зламати бойовий дух населення України, виснажити оборону Києва та остудити запал Заходу до збереження підтримки.

"Вони націлюються на населені пункти, тому що намагаються виснажити українську протиповітряну оборону (ППО), і вони знають, що українська ППО надаватиме пріоритет захисту міст та критичної інфраструктури", — прокоментував Майкл Кофман, провідний аналітик російських та українських військових операцій.

Видання повідомило, що російська оборонна промисловість, яку підтримують китайські фірми та допомагають ухилятися від західних санкцій, тепер накопичує достатньо зброї, щоб витримати щонайменше ще два роки війни, а виробництво безпілотників лише у травні зросло на 17%.

Зазначається, що вразливість України посилилася через рішення США припинити постачання ключових видів зброї, деякі з яких вже були у Польщі.

Джерело видання в українській розвідці повідомило, що відсутність зенітних ракет Patriot, зокрема, може залишити без захисту великі міста. Зокрема, мешканці столиці можуть виявитися беззахисними перед новими атаками супротивника.

"Є речі, які можуть постачати лише США. Втрата перехоплювачів протиракетної оборони PAC-3 залишить раніше безпечні міста, такі як Київ, відкритими для атаки російських балістичних ракет", – йдеться у публікації.

Читайте також на порталі "Коментарі" — РФ кидає всі сили на прорив цієї ділянки фронту: де тривають запеклі бої.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини