Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Незважаючи на великі втрати у війні, ні Київ, ні Москва не збираються здаватися. Це говорить про те, що мирні переговори навряд чи призведуть до завершення бойових дій. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише "Foreign Policy".
Переговори. Фото: з відкритих джерел
Автори публікації нагадали, що у 2014 році союзники України розраховували на те, що війни з Росією вдасться уникнути. Сумнозвісні "Мінські угоди" призвели до того, що російський диктатор Володимир Путін вирішив вторгнутися в Україну в 2022 році.
Сьогоднішній дипломатії доведеться ухвалити істину. Вона полягає в тому, що Росія залишається політично стабільною та військово-наполегливою, незважаючи на ознаки економічних труднощів та військової втоми, підкреслили у виданні.
У зв'язку з цим президент США Дональд Трамп, який обіцяв, якнайшвидше закінчити війну в Україні, стикається з цілою низкою проблем. Одна з них полягає в тому, що Київ не обов'язково виконуватиме його накази, оскільки Україна має свої збройні сили, свою оборонну промисловість і допомогу європейських країн.
Тим не менш, головною перешкодою на шляху до успішних переговорів є сама Росія, вважають у виданні. Справа в тому, що Путіну вдалося затягнути війну довше, ніж очікували багато хто. Той факт, що РФ вдалося вижити за таких обставин, переконало його в тому, що вторгнення в Україну має сенс.
Переговори щодо завершення війни в Україні під керівництвом США є гарною ідеєю, заявили у виданні. Проте американським переговорникам варто врахувати, що рішення Путіна вторгнутися в Україну в 2022 році все ж таки послабило Росію. Це визнає і російська еліта.
Крім того, Путіну не вдасться здобути Україну, впевнені у виданні. Україна досі контролює близько 80% своєї території, незважаючи на те, що Росія продовжує захоплювати українські землі.
Україна ослабла через війну, але в неї немає жодних причин і бажання здаватися, наголосили у виданні. Українським політичним та соціальним структурам вдалося витримати неймовірний тиск.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чому Трамп вирішив першим поговорити з Путіним: чи варто переживати Україну.
Новини