Головна Новини Суспільство Війна з Росією Лише цегла та уламки бетону: військові показали фото Вовчанська за рік після наступу РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

Лише цегла та уламки бетону: військові показали фото Вовчанська за рік після наступу РФ

Захисники кажуть, що росіяни фактично зрівняли місто із землею

сьогодні, 11:00
Поділіться публікацією:

Як передає портал "Коментарі", воїни 34-го окремого мотопіхотного батальйону Вовкодави 57 ОМПБр показали фото з Вовчанська Харківської області, на який рівно рік тому розпочався російський наступ.

Лише цегла та уламки бетону: військові показали фото Вовчанська за рік після наступу РФ

Бої за Вовчанськ. Фото: з відкритих джерел

"Батальйон спочатку стояв у населеному пункті Тихе. Це східна околиця Вовчанська. Ми зупинили противника і навіть проводили наступальні дії. Потім було прийнято рішення перекинути нас у саме місто Вовчанськ. І з того моменту ми вже як стали у Вовчанську, так і стоїмо понад 10 місяців.", – йдеться у повідомленні військових.

Захисники наголошують, що за цей час вони не втратили позиції, батальйон тримає свій район оборони. Далі була масштабна операція зі звільнення Агрегатного заводу у Вовчанську. Після звільнення заводу ЗСУ провели зачистку, і він також перейшов у смугу відповідальності 34-го окремого мотопіхотного батальйону Вовкодави 57 ОМПБр.

Військові розповідають, що за рік місто практично зрівняли із землею – складні умови міського бою перетворилися на майже неможливі, оборону доводиться тримати у руїнах.

Захисники зазначають, що від будинків, у яких ще зовсім недавно було життя залишилася цегла, уламки бетону. Під ним – нори.

"Це війна у норах. Ми в норах, окупанти у норах. Бачимо рух противника, піхота виходить та розстрілює їх. Ось і вся тактика. Все просто та складно одночасно", – йдеться у повідомленні.

За даними військових, техніка до міста не заїжджає, робота артилерії обмежена. У умовах на передній план виходить піхота. Противник щодня проводить штурмові дії, але Вовчанськ став для росіян справжнісінькою м'ясорубкою.

Читайте також на порталі "Коментарі" – окупанти ще раз планують захопити Вовчанськ: у ЗСУ назвали небезпечну дату.

Лише цегла та уламки бетону: військові показали фото Вовчанська за рік після наступу РФ - фото 2




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини